Dziś jest: 20 maja 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Typy bukmacherskie (piłka nożna) na 14 lutego 2020 – breiker94

Typuje: breiker94

Polska, PKO Bank Polski Ekstraklasa
Lechia Gdańsk – Piast Gliwice X

– kurs ok. 3.25. bukmacherzy: STS – 3.20 , Totolotek – 3.25, eWinner – 3.25
– godzina rozpoczęcia meczu: 20:30

 

Łączny kurs tego kuponu u niektórych bukmacherów

eWinner: 3.25
Totolotek: 3.25
STS: 3.20

Analiza typowanych meczów

Lechia Gdańsk – Piast Gliwice

Kolejną serię gier w naszej lidze zaczynamy od dwóch spotkań w Zabrzu i Gdańsku, ten drugi zwrócił moją uwagę (ale i nie tylko). Przeglądając ostatnie wyniki Lechii i Piasta można wywnioskować, że śmierdzi tutaj remisem na kilometr. Ale po kolei.

Lechia jest w słabej sytuacji. Ma bardzo, ale to bardzo wąską kadrę. Ławkę rezerwowych Piotr Stokowiec musi upychać nieopierzonymi młodzieżowcami, bo zwyczajnie nie było komu grać w ostatnim meczu przeciwko Śląskowi Wrocław. Gdańska drużyna przeprowadziła kilka transferów na przełomie ostatnich dni, ale przyjmijmy, że do tej pory nowi się nie zaaklimatyzowali i raczej nie będą podstawowymi zawodnikami w układance Lechii. Ich gra wyglądała nieźle, ale widać spore braki w przygotowaniu fizycznym. W Śląsku prowadziła 2:0 nad wrocławiakami, by na ostatnią chwilę opaść z sił i wydrzeć sobie remis.

A co słychać u Piasta? Wydaje się, że Fornalik dobrze wykonał swoją robotę w trakcie zimowej przerwy i jego drużyna mogła się podobać w ostatnim, wygranym meczu Ekstraklasy przeciwko Zagłębiu Lubin. Bolączką obecnego mistrza Polski była jego dyspozycja w delegacja – pięć ostatnich meczów poza Gliwicami kończyły się porażkami. Jeśli śląski klub chce w jakiś sposób włączyć się do walki o puchary lub nawet obronę tytułu, musi popracować nad tym aspektem.

Właśnie, czy popracował? Ja myślę, że tak. Oglądałem ostatni mecz rundy jesiennej i pierwszy wiosennej i widzę dużą różnicę… jednak Piast nie wygra w Gdańsku. Aktualna forma Lechii wydaje się natomiast zbyt słaba… by pokonać Piasta. Wszystko dąży ku remisowi, który jest wieszczony przez wielu ekspertów. Analitycy legalnych bukmacherów również nastawiają się na remis, bowiem kurs na podział punktów jest stosunkowo niski.

 

Komentarze