Dziś jest: 27 maja 2022

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Typy bukmacherskie (piłka nożna) na 13 lutego 2020 – breiker94

Typuje: breiker94

Włochy, Puchar Włoch
AC Milan – Juventus FC X

– kurs ok. 3.40. bukmacherzy: STS – 3.40 , Fortuna – 3.46, LV Bet – 3.40
– godzina rozpoczęcia meczu: 20:45

 

Łączny kurs tego kuponu u niektórych bukmacherów

Fortuna: 3.46
STS: 3.40
LV Bet: 3.40

Analiza typowanych meczów

AC Milan – Juventus FC

Tak, wiem – typ ryzykowny. Ale widzę w nim szansę na powodzenie i w tej analizie postaram się zaprezentować swoje widzenie i podtrzymać moją tezę, że w tym starciu Pucharu Włoch padnie wynik remisowy.

Przede wszystkim, to pierwszy z dwóch meczów między tymi drużynami na tym szczeblu Pucharu, więc z góry można założyć, że żadna z drużyn zbyt mocno się nie wychyli i nie zaatakuje z grubych dział. Będziemy świadkami zapewne walki w środkowym sektorze boiska, bez większych fajerwerków.

Forma obu drużyn jest ostatnio mieszana. AC Milan poniósł sromotną klęskę w ostatnim meczu przeciwko Interowi, jednak po pierwszej połowie zespół Rossoneri prowadził 2:0 i grał bardzo dobrze. Jeśli zawodnicy Pioliego zagrają w czwartek ze Starą Damą tak, jak w pierwszej części derbowego starcia, jestem przekonany że będzie miał szansę na korzystny wynik w półfinale Coppa Italia. Juventus za to w ostatniej kolejce uległ cienkiemu Hellasowi Verona, gracze z Turynu nie pokazali niczego szczególnego i pozostawili po sobie na boisku FATALNE (!) wrażenie.

Podsumowując, moim zdaniem mecz zakończy się remisem. Oczywiście, faworytem jest Juventus, ale mam wrażenie, że mecz się nie rozstrzygnie. Czy mam dobre przeczucie? Okaże się jutro o godzinie 20:45.

 

Komentarze