Typy bukmacherskie (piłka nożna) na 11 sierpnia 2020 – Kubas

Typuje: Kubas

Liga Europy

Szachtar – Basel 1

– kurs ok. 1.87. bukmacherzy: STS – 1.87, PZBuk – 1.83, Etoto – 1.90

– godzina rozpoczęcia meczu: 21:00

 

Liga Europy

Wolverhampton – Sevilla 2

– kurs ok. 2.30. bukmacherzy: STS – 2.25, PZBuk – 2.25, Etoto – 2.40

– godzina rozpoczęcia meczu: 21:00

 

Łączny kurs tego kuponu u niektórych bukmacherów:
Etoto: 1.90 x 2.40 = 4.56
STS: 1.87 x 2.25 = 4.21
PZBuk: 1.83 x 2.25 = 4.12

Analiza typowanych meczów

Szachtar – Basel

W ćwierćfinałach Ligi Europy typuję wygraną faworytów. W tym meczu jest nim Szachtar. Ukraińcy pewnie rozprawili się z Wolfsburgiem, na krajowym polu także radzą sobie solidnie. Po raz kolejny może się więc okazać, że ta drużyna będzie biła się o najwyższe cele. W przypadku zespołu z Ukrainy warto zwrócić uwagę na to, że ostatni mecz Szachtar przegrał jeszcze w marcu. Od tego czasu niemal wszystko wygrywa, bowiem zaliczył jedynie dwa remisy.

Siłą zespołu z Ukrainy jest dość solidna defensywa, a z przodu niemal zawsze udaje się przebić przez defensywę rywali. Basel nieźle poradziło sobie z Eintrachtem, ale takiego rozstrzygnięcia można się było spodziewać. Szwajcarzy mają swój szklany sufit, którego nie potrafią przeskoczyć od lat. Myślę, że w tym starciu zejdą z placu gry przegrani a Szachtar mecz rozstrzygnie w 90 minut.

 

Wolverhampton – Sevilla

W tym meczu stawiam na doświadczenie i dokonania Sevilli, kosztem grającego ostatnio w kratkę Wolves. Sevilla w naprawdę dobrym stylu ograła Romę. W tym meczu zespół z Hiszpanii udowodnił, że nie ma przypadku w ich regularnie dobrych występach w LE. Wolves przez wiele miesięcy w tym sezonie mogło imponować ale ostatnie mecze wcale nie wyglądają już tak dobrze. Z Olympiakosem wygrali zaledwie 1:0, końcówka w lidze była grana falami – a przecież Wolves mogło znów bić się o puchary.

Sevilla powinna też mecz wygrać przede wszystkim pewnością siebie i wiarą we własne umiejętności. Do rozegrania jest tylko jedno spotkanie i myślę, że tym razem paradoksalnie faworyzuje to zespół uważany przez bukmacherów za silniejszy. Sevilla etatowo wygrywała finały LE więc potrafi „załatwiać sprawy” jednym meczem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *