Typerskie Zero? Zgarnij 10 zł freebet i 500 zł bonusu w Fuksiarzu

Typerskie Zero?

Trafiając kupon z kursem wyższym niż Krzysztof Stanowski – zgarniesz bonusy!

W tegorocznym finale Ligi Europy, Eintracht Frankfurt zmierzy się ze szkockimi Rangersami. Ambasador bukmachera Fuksiarz, Krzysztof Stanowski przygotował już kupon na finałowe starcie. Jesteś w stanie trafić zakład z większym kursem? Możesz zgarnąć nawet 510 zł dodatkowych środków na grę w Fuksiarzu!  

Sportowa wiedza, czy fuks? To nieistotne. Jeśli Twój kupon na finał Ligi Europy okaże się trafiony i będzie miał wyższy kurs ogólny niż ten przygotowany przez Krzysztofa Stanowskiego, otrzymasz gwarantowany freebet 10 zł. Gracz z najwyższym trafionym łącznym kursem na spotkanie Eintracht – Rangers otrzyma dodatkowo bonus 500 zł. Na laureatów drugiego i trzeciego miejsca również czekają atrakcyjne nagrody. 

Sprawdź ofertę bukmachera Fuksiarz

Warunki promocji „Typerskie Zero” w Fuksiarzu

Aby otrzymać freebet i powalczyć o nagrody główne, gracz musi spełnić następujące warunki:

  • trafiony zakład na finał Ligi Europy z kursem ogólnym wyższym niż ten na kuponie Krzysztofa Stanowskiego 
  • minimalna stawka 20 zł 
  • co najmniej dwa zdarzenia na kuponie, wyłącznie na finał LE 

Dwa zdarzenia na jeden mecz? To żadna pomyłka. W Fuksiarzu na najpopularniejsze wydarzenia sportowe możesz skorzystać z Fuks Kreatora, który pozwala na połączenie nawet pięciu zdarzeń na jedno spotkanie. Aby wziąć udział w promocji, musisz wybrać co najmniej dwa. Wiadomo jednak, że im więcej zdarzeń, tym wyższy kurs i większa szansa na nagrodę główną. 

Sprawdź promocję na finał Ligi Europy z Krzysztofem Stanowskim

Freebet dla każdego gracza

Każdy gracz, któremu uda się trafić wyższy kurs na finał Ligi Europy niż ten na kuponie Krzysztofa Stanowskiego, otrzyma freebet 10 zł do wykorzystania na zakłady w Fuksiarzu

850 zł dla graczy z najwyższymi trafionymi kursami

Na trzech graczy, którzy ustrzelą najwyższe kursy na finał Ligi Europy, czekają konkretne nagrody. Trzech fuksiarzy odbierze bonusy o łącznej wartości 850 zł:

  1. miejsce – 500 zł bonusu  
  2. miejsce – 250 zł bonusu 
  3. miejsce – 100 zł bonusu

Załóż bezpłatne konto w Fuksiarzu i sprawdź promocję na finał Ligi Europy

Kupon Krzysztofa Stanowskiego w Typerskim Zerze

Myślisz, że jesteś w stanie ustrzelić wyższy kurs od Krzysztofa Stanowskiego? Możesz to sprawdzić i wytypować kilka zdarzeń z finału Ligi Europy na jednym kuponie dzięki funkcji Fuks Kreator, aby zgarnąć wysokie bonusy. Kupon ambasadora marki Fuksiarz znajdziesz tutaj oraz w formie screena poniżej:

Oferta powitalna dla nowych graczy Fuksiarza

Chcesz skorzystać także z Zakładu bez ryzyka do 500 zł? Pamiętaj, że promocja na start obejmuje pierwszy postawiony kupon, który nie może być stworzony przy pomocy Fuks Kreatora. Możesz zagrać swój pierwszy kupon bez ryzyka, a następnie wziąć udział w promocji Fuksiarza na Ligę Europy!

Aktualny ranking bukmacherów znajdziesz zawsze pod tym adresem.

Załóż konto w minutę i odbierz Zakład bez ryzyka do 500 zł w Fuksiarzu  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *