Dziś jest: 12 czerwca 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Tylko na Euro 2020: Przegląd Sportowy online za darmo przez 3 m-ce od Fuksiarza 

Bukmacher Fuksiarz ma do rozdania 1.000 kodów na subskrypcję online w serwisie Przegląd Sportowy. Żeby skorzystać z promocji, należy założyć konto gracza w serwisie Fuksiarz, wpisując specjalny kod promocyjny i wpłacić depozyt w wymaganej wysokości – potem można już korzystać z darmowej subskrypcji Przeglądu Sportowego w wersji online aż przez 3 miesiące. 

Akcja promocyjna realizowana jest przez najmłodszego w Polsce legalnego bukmachera online, Fuksiarza oraz przez najstarszy polski dziennik sportowy, Przegląd Sportowy. Promocja trwa od 11 czerwca 2021 r. i można z niej skorzystać tak długo, jak nie wyczerpią się zapasy.

Co dokładnie należy zrobić, by móc cieszyć się kwartalną bezpłatną subskrypcją Przeglądu Sportowego online? Wystarczy, że wykonasz następujące kroki: 

  1. Założysz konto gracza w Fuksiarz, używając specjalnego kodu promocyjnego: PSZFUKSEM.
  2. Zasilisz swoje konto pierwszą wpłatą w kwocie co najmniej 50 zł.
  3. Poczekasz maksymalnie 24 godz. – w tym czasie bukmacher Fuksiarz prześle Ci kod dający dostęp do 3-miesięcznej subskrypcji online Przeglądu Sportowego.

Uwaga! Każdy nowy gracz otrzymuje od bukmachera Fuksiarz także bonus powitalny w postaci cashbacku 50% do 500 zł i to bez obrotu! 

  Załóż konto u bukmachera Fuksiarz

Komentarze