Twój 1% podatku może wesprzeć polski sport 

Bukmacher STS zachęca kibiców do wspierania polskiego sportu. Wystarczy przekazać 1% swojego podatku na Fundację Sport Twoją Szansą, dzięki czemu pomożemy utalentowanym sportowcom, którzy z przyczyn losowych lub finansowych nie mogą kontynuować kariery sportowej. Fundacja wspiera zawodników różnych dyscyplin sportowych, lokalne kluby oraz organizacje związane ze sportem z całej Polski. 

Jak możesz pomóc? Podczas wypełniania rocznego zeznania podatkowego należy podać numer KRS OPP, której chcesz przekazać swój 1% podatku. Numer KRS Fundacji to 0000500784. Dzięki zebranym funduszom organizacja będzie mogła objąć wsparciem kolejnych sportowców. W ubiegłym roku pozwoliły one np. na sfinansowanie uczestnictwa podopiecznych Fundacji w turniejach o charakterze ogólnokrajowym i międzynarodowym, a także zakup dla nich potrzebnego sprzętu sportowego. 

Fundacja Sport Twoją Szansą działa od 2014 r., a jej pomysłodawcą jest bukmacher STS (sponsor główny Fundacji). Organizacja ostatnio udzieliła wsparcia m.in. Klubowi Sportowemu Akademia Piłkarskie Perełki, Akademii Leszka Blanika, Fundacji na Rzecz Rozwoju Polskiej Piłki Nożnej i lekkoatletce Ewie Ochockiej. Do tej pory z pomocy Fundacji skorzystało mnóstwo organizacji sportowych i zawodników, którzy odnoszą znaczące sukcesy w kraju i za granicą. W gronie podopiecznych Fundacji znaleźli się np. Joanna Mazur i Michał Stawicki (biegaczka i jej przewodnik – wielokrotni medaliści mistrzostw świata i Europy), Karolina Pęk (medalistka igrzysk paraolimpijskich w tenisie stołowym z Rio de Janeiro i z Londynu) czy Janusz Rokicki (3-krotny wicemistrz paraolimpijski w pchnięciu kulą).   

Więcej o bukmacherze STS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *