Dziś jest: 12 czerwca 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Turniej Czterech Promocji w forBET – dziś freebet 25 zł 

Turniej Czterech Skoczni to wyjątkowo wymagający cykl konkursów w skokach narciarskich – w ciągu 9 dni najlepsi zawodnicy świata zmierzą się na 4 różnych skoczniach w Niemczech i Austrii. Tradycyjnie wystąpi wielu reprezentantów Polski, w tym ubiegłoroczny triumfator Turnieju – Dawid Kubacki. Nadzieje na kolejne sukcesy polskich skoczków są ogromne, a żeby jeszcze bardziej podkręcić emocje, bukmacher forBET przygotował dla graczy aż 4 promocje na TCS. 

Każda z 4 promocji dotyczyć będzie 1 turnieju – gracze mogą liczyć na: freebet, grę bez podatku, MaxiZysk oraz zakład bez ryzyka. Poniżej szczegóły promocji na dzisiejszy konkurs TCS w Oberstdorfie (29.12.2020 r.). 

Aby otrzymać bonus, należy zagrać zakład akumulowany dokładnie za stawkę 59 zł, na którym zamieszczone zostaną zdarzenia z oferty pre-match na TCS w Obertsdorfie. Na kuponie trzeba zamieścić co najmniej 3 zdarzenia, a kurs pojedynczego zdarzenia musi wynosić minimum 1,30. Na graczy, którzy spełnią powyższe warunki, czeka freebet o wartości 25 zł, który można wykorzystać na obstawianie kolejnego konkursu TCS w Ga-Pa. 

Promocja jest ważna 29 grudnia 2020 r. w godz. 00:00 – 15:00.

Sprawdź ofertę forBET

Komentarze