Dziś jest: 14 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Trening taktyczny w eWinner – wysoki bonus na Euro

Rozpoczynamy ostatni tydzień zmagań w ramach Obozu Przygotowawczego do ME 2021 w eWinner. Andrzej Strejlau przygotował ostatnie wyzwanie, dzięki któremu można zdobyć pakiet bonusów na Euro. Żeby wziąć udział w Obozie, wystarczy zapisać się do akcji na stronie bukmachera (bezpłatnie i bez zobowiązań). 

Jaka jest aktywność na 4. tydzień Obozu Przygotowawczego do ME 2021? Otóż w dniach 2 – 8 czerwca 2021 r. zaplanowany został trening taktyczny: należy obstawić minimum 5 kuponów składających się z zakładów typu custom bet lub/i zakładów combo. Na każdym kuponie musi znaleźć się co najmniej 1 zdarzenie z kategorii custom bet albo combo dnia. Spełnienie tego warunku oznacza powiększenie bonusu od depozytu przyznawanego przez bukmachera eWinner na ME. Pamiętajcie, że przejście treningu to gwarancja cashbacku w przypadku gdy w tygodniu bilans gracza okaże się ujemny. 

 Jakie bonusy można uzyskać w trakcie całego Obozu Przygotowawczego eWinner? 

  • 500 zł bonusu od depozytu na EURO za przystąpienie do akcji, a łącznie za wykonanie 4 aktywności z poszczególnych tygodni Obozu bonus ten urasta do 1.000 zł, 
  • cashback 50% do 1.000 zł w każdym tygodniu, który zostaje aktywowany po wykonaniu treningu, 
  • freebet 25 zł każdego dnia ME 2021 za obstawienie zakładu za 49 zł (#PostawNaME). 

Jak dotąd uczestnicy Obozu Przygotowawczego w poprzednich tygodniach powiększyli swój bonus na ME o 350 zł. W tym tygodniu można zwiększyć bonus eWinner o kolejne 150 zł i uzyskać łącznie bonus o wartości 1.000 zł.  

Przejdź na stronę eWinner

Komentarze