Transmisje UFC i z MŚ w Piłkę Ręczną w FortunaTV 

Fortuna ma świetną wiadomość dla fanów mieszanych sztuk walki. Oferta bezpłatnego streamingu bukmachera poszerzy się o wydarzenia Ultimate Fighting Championship. Zadowoleni będą także kibice piłki ręcznej – w FortunaTV można będzie obejrzeć na żywo wszystkie spotkania Mistrzostw Świata w Piłkę Ręczną Mężczyzn. 

Pierwsza w 2021 r. Gala UFC Fight Night, czyli największej na świecie organizacji MMA, odbędzie się już jutro w Abu Zabi. Zakłady bukmacherskie Fortuna mają prawa do transmisji wszystkich walk w ramach organizacji – jutrzejsza Gala także będzie transmitowana w FortunaTV. Zakupiona licencja będzie obowiązywać przez cały 2021 r. 

Ale to jeszcze nie koniec ekscytujących wieści, jakie płyną od jednego z największych legalnych operatorów zakładów bukmacherskich w Polsce. Oferta streamingu dostępnego nieodpłatnie u bukmachera Fortuna poszerzyła się w ostatnim czasie o więcej nowych pozycji. Gracze obstawiający w Fortunie mogą również oglądać w FortunaTV mecze rozgrywane w ramach Mistrzostw Świata w Piłkę Ręczną Mężczyzn – Egipt 2021. Już dziś bukmacher zaprasza na pierwszy mecz polskiej reprezentacji – 15 stycznia o godz. 20.30 nasi szczypiorniści zmierzą się z Tunezją. 

Sprawdź ofertę bukmachera Fortuna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *