Dziś jest: 26 maja 2022

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Transmisje Copa America 2019 za darmo tylko w STS TV

46. Copa America, czyli najważniejszy turniej piłkarski Ameryki Południowej już trwa! O mistrzowski tytuł walczy 12 drużyn futbolowych, a ponieważ jednym z faworytów są gospodarze, czyli Brazylia, emocje sięgające zenitu – gwarantowane. Gdzie można bezpłatnie zobaczyć wszystkie mecze Copa America 2019? Polscy typerzy już się pewnie domyślają, że jest to możliwe w STS TV.

Kto, kiedy, gdzie gra?

W roli obrońcy tytułu zobaczymy Chile, a poza tym w rywalizacji udział wezmą: Argentyna, Boliwia, Brazylia, Ekwador, Kolumbia, Paragwaj, Peru, Urugwaj, Wenezuela oraz zaproszeni goście – Japonia i Katar. Mecze odbywać się będą w dniach 15 czerwca – 7 lipca, kiedy to na 6 brazylijskich stadionach rozegranych zostanie 26 spotkań. Finałowy mecz odbędzie się na stadionie Maracana w Rio de Janeiro 7 lipca.

Kto jest faworytem?

Kto według ekspertów ma największe szanse na zwycięstwo? Spoglądając na kursy bukmacherskie od razu jest jasne, że faworytami są Argentyna, Urugwaj i Brazylia. Ten ostatni typ jest o tyle interesujący, że z powodu kontuzji w Canarinhos nie zagra ich najjaśniejsza gwiazda Neymar. Jednak Brazylia już po raz piąty jest gospodarzem Copa America i jak dotychczas zawsze, kiedy mistrzostwa odbywały się w tym kraju, mistrzem kontynentu zostawali właśnie Canarinhos. Czy będzie tak i tym razem? Warto przeżywać te emocje na żywo, pytanie tylko – gdzie?

Gdzie oglądać mecze?

Zainteresowanie Copa America 2019 jest bardzo duże i choć bilety zostały wykupione przede wszystkim przez obywateli Brazylii, Chile, Kolumbii, Argentyny, Peru i Urugwaju, to mecze z trybun śledzić będą także mieszkańcy z ponad 100 innych krajów. Cena większości biletów jest bardzo przystępna i wynosi około 15 dolarów, co nie zmienia faktu, że dla większości Polaków wyjazd na mistrzostwa jest nierealny. Co więc mają zrobić kibice, dla których Brazylia jest nieco za daleko?

Telewizja Polska nie zakupiła praw do transmitowania rozgrywek, jednak na szczęście jest kilka innych opcji.  Mecze Copa America możemy obejrzeć na żywo w Polsat Sport i Polsat Sport Extra, jednak są to programy kodowane. Transmisje dostępne są także w internetowej telewizji IPLA, jednak i tu trzeba wcześniej wykupić dostęp. Czy można więc oglądać turniej zupełnie za darmo? Oczywiście – w STS TV, czyli specjalnej platformie telewizji internetowej, jaką stworzył legalny bukmacher STS. Żeby móc oglądać wszystkie transmitowane w tym kanale spotkania sportowe, wystarczy zarejestrować konto w serwisie online STS, co nie zajmuje dużo czasu. Transmisje dostępne są dla wszystkich zarejestrowanych graczy, nie trzeba się wykazywać aktywnością czy spełniać innych warunków. Streaming nie zacina się, jest dobrej jakości i w pełni legalny, a dostępny jest zarówno poprzez stronę internetową, aplikację mobilną, jak i w punktach naziemnych STS.

Komentarze