Dziś jest: 28 listopada 2023

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Totolotek zamyka wszystkie punkty stacjonarne 

/bukmacher/totolotek/Począwszy od dnia 31 marca 2021 r. bukmacher Totolotek S.A. nie będzie przyjmował zakładów bukmacherskich w punktach stacjonarnych. Gracze nadal będą mogli obstawiać zakłady za pośrednictwem strony internetowej i aplikacji mobilnej Totolotka. 

Jak możemy przeczytać w serwisie online bukmachera, wskutek pandemii koronawirusa gracze coraz częściej wnoszą zakłady przez internet, odchodząc od gry w punktach stacjonarnych. W związku z tym Totolotek zdecydował się na zamknięcie wszystkich swoich lokali naziemnych, których w całym kraju jest 116. Bukmacher planuje uruchomić program zwolnień grupowych, który dotyczyć będzie około 150 osób, a zwolnieni pracownicy będą mogli liczyć także na pomoc firmy bukmacherskiej w poszukiwaniu nowej pracy. 

Klienci Totolotka, którzy korzystają z punktów stacjonarnych, będą mogli wypłacić wygrane z kuponów w nich zawartych w czasie do 90 dni od daty rozstrzygnięcia kuponu. 

Wyraźny spadek liczby klientów lokali stacjonarnych z zakłądami bukmacherskimi widoczny jest we wszystkich krajach europejskich, co również spowodowane jest pandemią COVID-19. Zgodnie z przewidywaniami branżowych ekspertów nawet po zakończeniu pandemii tendencja przechodzenia klientów do kanałów online będzie kontynuowana i stanie się jeszcze bardziej widoczna. 

Sprawdź ofertę bukmachera Totolotek

Komentarze