Totalbet zwiększa freebet dla nowych graczy 

Bukmacher Totalbet zwiększa kwoty środków bonusowych, jakie można uzyskać w zamian za rejestrację nowego konta gracza w serwisie online. Promocja „FREEBET REPRA 35+20” jest tymczasowa – można z niej skorzystać tylko do środy 18 listopada. 

Co dokładnie przygotował legalny bukmacher Totalbet dla użytkowników, którzy w czasie trwania promocji zdecydują się na założenie internetowego konta gracza w serwisie bukmacherskim? Po pierwsze to, co typerzy lubią najbardziej, czyli darmowe zakłady bez depozytu. W zamian za założenie konta nowy użytkownik może teraz uzyskać aż 2 freebety: w kwocie 20 zł i 15 zł. Dodatkowo po spełnieniu niewielkich warunków można zyskać jeszcze freebety 4 x 5 zł. Gracze korzystający z czasowej promocji mogą jednocześnie skorzystać z bonusu od depozytu 100% do kwoty 5 tys. zł, który jest dostępny w Totalbet na stałe. Jednak uwaga – aby specjalne freebety trafiły na konto gracza, konieczne jest wpisanie podczas rejestracji specjalnego kodu: REPRA. 

Jak uzyskać wszystkie wymienione powyżej bonusy od Totalbet? W tym celu nałoży zarejestrować konto gracza w serwisie Totalbet, pamiętając o wpisaniu w formularzu rejestracyjnym kodu REPRA. Bukmacher Totalbet przyzna w tym momencie na konto gracza 2 bonusy bez depozytu (standardowy bonus 20 zł i dodatkowy bonus 15 zł). Po spełnieniu kilku warunków użytkownik otrzyma kolejne 4 freebety, każdy w kwocie 5 zł. Można je uzyskać w zamian za: 1) wpłatę pierwszego depozytu, 2) postawienie pierwszego zakładu z salda depozytowego, 3) postawienie pierwszego zakładu na sporty wirtualne oraz 4) wyrażenie zgód marketingowych. Bonusy bez depozytu można przeznaczyć na zagranie zakładów SOLO lub AKO, których minimalny kurs całkowity wynosi 2,00. Jeśli zakłady są trafione, wygraną można od razu wypłacić na rachunek bankowy lub grać za nią dalej – nie ma żadnych dodatkowych warunków obrotowych. Jeśli natomiast chodzi o bonus od depozytu, przyznawany jest on od pierwszej wpłaty i wynosi równowartość wpłaconej kwoty – maksymalnie 5 tys. zł. 

Czas trwania promocji dla nowych graczy „FREEBET REPRA 35+20” dobiega końca w środę 18.11.2020 r. o godz. 23:59. 

Przejdź na stronę Totalbet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *