Totalbet płaci za gole Polaków

W niedzielę 28 marca kolejny mecz Polaków w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata. Bukmacher Totalbet za każdy gol strzelony przez naszego zawodnika oraz za każdy obroniony rzut karny przyznaje graczom freebet o wartości 5 zł. 

Żeby wziąć udział w promocji Totalbet, należy obstawić kupon akumulowany z minimum 4 zdarzeniami. Kurs pojedynczego zdarzenia musi wynieść co najmniej 1,20, a przynajmniej 1 obstawiane zdarzenie musi pochodzić z oferty pre-match na mecz Polska – Andora, który odbędzie się 28 marca 2021 r. (niedziela). Stawka kuponu musi wynieść co najmniej 100 zł. Gracze, którzy spełnią warunki promocji, za każdą bramkę Polaków otrzymają od bukmachera Totalbet freebet 5 zł. W przypadku bramkarza, zamiast strzelonego gola do uzyskania bonusu kwalifikuje się obroniony rzut karny. 

Bonus Totalbet może zostać wykorzystany do obstawienia 1 dowolnego zakładu prostego albo akumulowanego (z wyłączeniem zakładów systemowych), za jednorazową stawkę 5 zł. Minimalny kurs łączny kuponu musi wynosić 2,00. Termin ważności freebetu to 48 godzin. 

Akcja promocyjna Totalbet trwa od 26 marca od godz. 12.00 do 28 marca do godziny 20.45. 

Sprawdź ofertę Totalbet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *