Dziś jest: 3 marca 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Totalbet i PZLA – razem po medale

Bukmacher Totalbet został sponsorem Polskiego Związku Lekkiej Atletyki (PZLA). Zgodnie z podpisaną dziś w Toruniu umową Totalbet otrzymał tytuł „Partnera Polskiego Związku Lekkiej Atletyki” i jest pierwszym w Polsce bukmacherem, który dostąpił tego zaszczytu. Jak głosi hasło zamieszczone na stronie bukmachera: Razem po medale!

Współpraca wystartuje już jutro wraz z Halowymi Mistrzostwami Polski (29.02-1.03), a obowiązywać będzie do końca 2021 r. Zgodnie z ustaleniami Totalbet Zakłady Bukmacherskie ma prawo organizować kampanie marketingowe wykorzystujące wizerunki sportowców oraz eksponować swoją markę podczas zawodów, których organizatorem jest PZLA. Ponadto bukmacher będzie mógł prowadzić aktywną działalność w mediach społecznościowych swojego nowego partnera. Jednak Totalbet ma w planach także działalność popularyzatorską, której celem będzie promocja lekkoatletyki w Polsce. Już teraz bukmacher przedstawił wyjątkowo bogatą ofertę zakładów na Halowe Mistrzostwa Polski. W planach są również rozmaite konkursy, w których nagrodami będą np. bilety na mistrzostwa Polski czy Memoriał Kusocińskiego (czyli wydarzenia organizowane przez PZLA).

Jak mówi Adrian Furmańczyk, dyrektor marketingu TOTALbet, bukmacher traktuje partnerstwo nie tylko w kategoriach wyróżnienia, ale też odpowiedzialności. Podkreśla też, że lekkoatletyka cieszy się w Polsce dużą popularnością, a reprezentanci naszego kraju odnoszą w ostatnich sezonach wspaniałe sukcesy o znaczeniu europejskim i światowym. Ambicją Totalbet jest więc wsparcie polskich lekkoatletów tak, aby w przyszłych imprezach sportowych ich wyniki były równie dobre – zwłaszcza w kontekście zbliżającej się wielkimi krokami Olimpiady w Tokio.

Również Henryk Olszewski, prezes PZLA, wyraził swoją radość z podpisania umowy sponsorskiej, przyznając, że sport w coraz większym stopniu sponsorowany jest dzięki wsparciu podmiotów prywatnych. Jak stwierdził, jest to dobra wiadomość, zwłaszcza że Totalbet to naprawdę solidna marka.

Przypomnijmy, że Totalbet Zakłady Bukmacherskie to legalny bukmacher, który zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych przez internet uzyskał od Ministra Finansów w marcu 2018 r. (numer PS4.6831.15.2017).

Więcej o Totalbet

Komentarze