Tomasovia Tomaszów Lubelski kontra Gryf Zamość. Bukmacherzy typują mecz w IV lidze

W grupie II lubelskiej IV ligi dojdzie do ciekawego pojedynku już w najbliższej kolejce. Mecze tych rozgrywek można typować u bukmacherów. Tomasovia Tomaszów Lubelski podejmie na własnym terenie zespół Gryfa Zamość. Jak wyglądają zakłady bukmacherskie na to spotkanie? Poniżej prezentujemy kursy i zapowiedź pojedynku.

Mecz ligowych sąsiadów

Rozgrywki IV ligi, grupy II to zmagania w których występuje zaledwie 10 zespołów. Dlatego też wynik każdego spotkania jest niezwykle ważny w kontekście końcowych rozstrzygnięć. Póki co piłkarze w tym sezonie rozegrali trzy kolejki. Po nich liderem jest Stal Kraśnik, która ma komplet dziewięciu punktów.

Tomasovia Tomaszów Lubelski oraz Gryf Zamość zgromadziły do tej pory po sześć „oczek”, dzięki czemu zajmują odpowiednio trzecie i czwarte miejsce w tabeli. Lepszy w bezpośredniej konfrontacji może zatem umocnić się w ligowej czołówce. Jak ten mecz widzą bukmacherzy? Faworytem w kursach przedmeczowych są gospodarze sobotniej batalii, czyli piłkarze Tomasovii Tomaszów Lubelski.

Obie ekipy swoje wyniki zawdzięczają zupełnie innym atutom. Tomasovia Tomaszów Lubelski imponuje skutecznością. W każdym z dotychczasowych spotkań ligowych zdobywała minimum dwa gole, a w sumie ma ich siedem po trzech spotkaniach. Ze statystycznego punktu widzenia, słabiej funkcjonuje defensywa. Tomasovia straciła do tej pory pięć bramek, ale aż cztery w przegranym meczu ze Startem Krasnystaw. Do tej pory udało się raz zachować czyste konto.

Gryf Zamość jest mniej skuteczny pod bramką rywali. Do tej pory piłkarze z Zamościa zdobyli zaledwie trzy gole, ale za to w obronie radzą sobie bardzo dobrze. Tylko jeden stracony gol w trzech meczach to dobra recenzja dla działań Gryfa w formacji defensywnej.

Mimo to, Gryf Zamość może obawiać się starcia z Tomasovią. Jeszcze w minionym sezonie klub z Tomaszowa Lubelskiego grał na poziomie III ligi, z kolegi Gryf Zamość czwartoligowe zmagania w rozgrywkach 2021/2022 kończył w grupie spadkowej IV ligi.

Obie ekipy po raz ostatni mierzyły się na poziomie IV ligi w sezonie 2020/2021. Wówczas Tomasovia Tomaszów Lubelski dwukrotnie wygrała z Gryfem Zamość, a zmagania zakończyła awansem do III ligi. Jak łatwo się domyślić, przygoda z tą klasą rozgrywkową trwała zaledwie jeden sezon, ale z pewnością była dobrą lekcją.

Bukmacherzy nie mają wątpliwości, że to gospodarze powinni wygrać sobotni mecz. Punkty Gryfa byłyby niespodzianką, co wynika z przedmeczowych kursów.

Kursy bukmacherskie na mecz Tomasovia Tomaszów Lubelski – Gryf Zamość

Etoto: Tomasovia Tomaszów Lubelski – 1.60, remis – 4.20, Gryf Zamość – 3.89
STS: Tomasovia Tomaszów Lubelski – 1.55, remis – 4.60, Gryf Zamość – 3.85

Tomasovia Tomaszów Lubleski – Gryf Zamość. Kiedy mecz?

Pojedynek IV ligi lubelskiej, grupy II zaplanowano na niedzielę, 4 września. Początek meczu o godzinie 16:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *