Dziś jest: 20 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Tłusty bonus w BetFan – do 400 zł

Bukmacher BetFan przygotował na tłusty czwartek „Tłusty Bonus 100%”. Maksymalna kwota bonusu reload w BetFan wynosi 400 zł. 

Gracze, którzy chcą skorzystać z promocji, muszą wpłacić depozyt o minimalnej wartości 10 zł. Bonus 100% od wpłaty może wynieść w BetFan maksymalnie 400 zł. Pamiętajcie, że z promocji mogą skorzystać wyłącznie ci gracze, którzy są już po trzecim depozycie.  

Bonus BetFan zostanie odblokowany po wykonaniu 1-krotnego obrotu wpłaconymi środkami przy wykorzystaniu zakładów prostych lub akumulowanych o kursie minimum 2,50. Po rozliczeniu postawionych zakładów bonus zostanie uwolniony. 

Przeniesienie środków bonusowych na konto główne w BetFan nastąpi po wykonaniu 1-krotnego obrotu bonusem przy użyciu kuponu akumulowanego z minimum 3 zdarzeniami za stawkę równą kwocie całego bonusu. Całkowity kurs kuponu musi wynieść co najmniej 4,00. Bonus jest ważny przez 21 godzin. Na 1 użytkownika przysługuje 1 bonus. 

Akcja promocyjna trwa w dniu 11 lutego 2021 r. (czwartek) od godz. 10:00 do godz. 23:00. 

Uwaga! W akcji mogą wziąć udział jedynie użytkownicy, którzy do godziny 9:30 11 lutego 2021 r. włączyły zgody marketingowe.  Jeśli się nie wyrobiłeś, pamiętaj, że BetFan ma w zanadrzu więcej podobnych promocji, więc warto włączyć zgody od razu! 

Sprawdź ofertę BetFan

Komentarze