Dziś jest: 3 marca 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

TCS Ga-Pa – w forBET zwrot nawet 149 zł

Bukmacher forBET przygotował z okazji trwającego Turnieju Czterech Skoczni aż 4 akcje promocyjne. Dziś udostępniona została druga promocja z cyklu: zwrot za przegrane zakłady postawione na zdarzenia z oferty TCS Ga-Pa.

Gracze, którzy chcą skorzystać z promocji, muszą postawić zakład za stawkę równą dokładnie 69 zł lub 149 zł. Na kuponie muszą się znaleźć co najmniej 3 zdarzenia z oferty pre-match i wszystkie obstawione zdarzenia muszą znajdować się w ofercie TCS Ga-Pa. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia umieszczonego na kuponie akumulowanym musi wynosić 1,30. Jeśli zakład okaże się przegrany, bukmacher forBET przekaże na saldo bonusowe gracza kwotę równą postawionej stawce. Zwrot jest przyznawany wyłącznie do pierwszego chybionego kuponu, który zakwalifikował się do udziału w akcji promocyjnej. 

Promocja trwa od 31 grudnia 2020 r. godz. 22:00 do 1 stycznia 2021 r. godz. 12:30. Środki bonusowe zostaną dodane do konta graczy w dniu 2 stycznia 2021 r. do godz. 16:00.

Środki bonusowe obowiązuje warunek 4-krotnego obrotu zakładami akumulowanymi o minimalnym kursie 2,0, gdzie kurs pojedynczego zdarzenia musi wynosić minimum 1,20. Termin ważności bonusu to 14 dni.

Sprawdź ofertę forBET

Komentarze