Szybkie wypłaty już dostępne w forBET – sprawdź usługę Quick Pay

forBET Zakłady Bukmacherskie działa na polskim rynku zakładów online dopiero od 2016 r., ale stara się szybko dogonić czołówkę legalnych bukmacherów. Dotychczas, jeśli gracz chciał wypłacić środki zgromadzone na swoim koncie online w forBET, musiał skorzystać ze standardowego przelewu, którego realizacja w dni robocze może zająć nawet do 48 godz. Nowa usługa „Quick Pay”, udostępniona właśnie w serwisie forBET, skraca ten czas do 30 minut i można z niej korzystać przez 7 dni w tygodniu!

„Quick Pay” ma więc na celu przyśpieszenie procesu wypłacania wygranych środków z konta w forBET na rachunek bankowy gracza. Dzięki temu rozwiązaniu klient nie musi sprawdzać, jakie są godziny pracy banków i zastanawiać się, kiedy transakcja zostanie zrealizowana. Pieniądze przekazywane są w czasie rzeczywistym, każdego dnia (także w weekendy) między godz. 9:00 a 23:00. Powtórzmy jeszcze raz, od złożenia dyspozycji do pojawienia się pieniędzy na naszym koncie upływa jedynie 30 minut.

Kto może skorzystać z „Quick Pay”? Jak na razie taką możliwość mają osoby, które posiadają konto bankowe w jednym z wymienionych banków: BNP PARIBAS, mBank, PKO BP, Santander, Millennium, ING, Credit Agricole Bank i Alior Bank. Dodatkowo, w niektórych bankach jest jeszcze warunek minimalnej wypłacanej kwoty, która wynosi 200 zł – dotyczy to: Millennium, ING, Credit Agricole, mBanku (w weekendy) i Alior Banku. Jeśli Twój rachunek bankowy jest prowadzony przez inną instytucję bankową, póki co musisz nadal korzystać ze standardowych przelewów, które zajmują 1-2 dni robocze. W takiej sytuacji istnieje też szereg czynników, które mogą wpłynąć na czas realizacji wypłaty, m.in. wysokość wypłaty, godzina, w której ją zlecono, przerwy bankowe w księgowaniu, awarie systemów bankowych itp.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *