Sylwester z forBET – dostępne zakłady bez podatku

Jeśli lubisz obstawiać zakłady bukmacherskie i szukasz pomysłu na Sylwestra pełnego emocji, sprawdź, co na tę wyjątkową noc przygotował bukmacher forBET. Promocja na grę bez podatku startuje dziś (31 grudnia) już o godzinie 20:00 i potrwa aż do jutrzejszego poranka (1 stycznia) do godziny 10:00.

Gra bez podatku to jedna z najbardziej lubianych przez graczy promocji. Obstawiając zakłady sportowe w ramach tej akcji promocyjnej, typerzy nie płacą podatku od gry, który wynosi 12% wnoszonej stawki – wyjątkowo koszty opodatkowania bierze na siebie bukmacher. Dzięki temu ewentualna wygrana jest o około 14% wyższa, gdyż nie mnożymy jej przez współczynnik 0,88, a przez okrągłe 1,00! Jak przypomina organizator promocji, bukmacher forBET: jaki Nowy Rok, taki cały rok – dlatego warto zapoznać się z warunkami promocji „Sylwester z 1,0” i szczęśliwie rozpocząć 2020 rok.

W ramach promocji „Sylwester z 1,0” można obstawiać zarówno zakłady przedmeczowe, jak i zakłady na żywo. Każdy stawiany kupon musi zawierać co najmniej 3 zdarzenia, natomiast minimalny kurs pojedynczego zdarzenia musi wynieść 1,30. Każdemu kuponowi, który zostanie postawiony zgodnie z warunkami promocji, automatycznie nadany zostanie współczynnik 1,0. Należy pamiętać, że w akcji promocyjnej nie będą brały udziału kupony systemowe, zakłady postawione na sporty wirtualne (oferta WIRTUALNE I i WIRTUALNE II), a także kupony obstawione za środki bonusowe. Czas trwania promocji rozpoczyna się 31.12.2019 o godz. 20:00 i kończy się 01.01.2020 o godz. 10:00. W promocji mogą uczestniczyć jedynie zarejestrowani w forBET gracze. Szczegóły promocji „Sylwester z 1,0” znajdują się na stronie internetowej bukmachera forBET.

Rejestracja w forBET

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *