Superpuchar Polski w siatkówce. Wyjątkowy turniej możesz typować u bukmacherów

W tym roku zmagania o siatkarski Superpuchar Polski odbędą się w wyjątkowym wydaniu. Bez udziału publiczności, za to z udziałem czterech Mistrzów Polski ery 20-lecia Polskiej Ligi Siatkówki. Tylko tyle klubów zdobywało w ostatnich dwóch dekadach tytuł, a teraz właśnie spośród nich wyłoniony zostanie zdobywca Superpucharu. Zobacz kursy bukmacherów!

Turniej o Superpuchar – wyjątkowe wydarzenie

Turniej, który odbędzie się w najbliższy weekend w Arłamowie, będzie generalną próba przed startem nowego sezonu siatkarskiej Plus Ligi. W zmaganiach zagrają zespoły PGE Skry Bełchatów, Jastrzębskiego Węgla, Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn Koźle oraz Asseco Resovii Rzeszów.

Start nowego sezonu zaplanowano na 11. września a więc można śmiało zakładać, że zespoły są już w niemal optymalnej formie. Bukmacherom trudno wskazać wyraźnego faworyta do zwycięstwa w całym turnieju. Być może wpływ na grę będzie miał fakt, że na trybunach zabraknie kibiców?

W pierwszym meczu – czyli w starciach półfinałowych – zmierzą się ze sobą odpowiednio: Skra Bełchatów z Jastrzębskim Węglem i ZAKSA z Resovią. Ten pierwszy półfinał może być małym rewanżem za Charytatywny Turniej Giganci Siatkówki. Pod koniec sierpnia właśnie Skra i Jastrzębski Węgiel zmierzyły się tam w finale. Po wyrównanym meczu 3:2 wygrała ekipa Jastrzębskiego Węgla.

Faworytem całych zmagań jest jednak ZAKSA. Drużyna ta uplasowała się na 1. miejscu w tabeli minionego sezonu. I choć medali za odwołane przedwcześnie rozgrywki nie wręczono, to ZAKSA z pewnością była jednym z głównych kandydatów do tytułu i nadal pozostaje silnym zespołem. Co ciekawe, dopiero 13. miejsce w lidze miał zespół z Rzeszowa. W tym roku jednak plany Resovii są dużo bardziej ambitne i klub chce wrócić do czołówki. Dlatego też różnica kursów między tak skrajnie prezentującymi się wcześniej zespołami jest stosunkowo niewielka.

Superpuchar Polski w siatkówce – kursy bukmacherów

Poniżej kursy na zwycięzcę całego turnieju, które znajdziecie w ofercie legalnych polskich bukmacherów:

BetFan: ZAKSA – 2.40, Skra – 3.75, Jastrzębski – 3.75, Resovia – 6.00
Fortuna: ZAKSA – 2.35, Skra – 3.00, Jastrzębski – 3.75, Resovia – 5.25
Etoto: ZAKSA – 3.05, Skra – 3.15, Resovia – 3.95, Jastrzębski – 4.65
STS: ZAKSA – 3.00, Skra – 3.50, Jastrzębski – 4.50, Resovia – 4.50

Superpuchar Polski w siatkówce – co obstawiać?

Poza wygranym w całym turnieju warto też obstawiać poszczególne mecze. Półfinałowe starcia odbędą się w sobotę (14:45 i 18:00). Finał turnieju zostanie rozegrany w niedzielę (14:45).

Superpuchar Polski w siatkówce – kiedy? Gdzie oglądać?

Cały turniej odbędzie się w weekend 5. i 6. września 2020 r. Transmisje wszystkich spotkań pokaże telewizja Polsat Sport.

Przypominamy, że bezpłatne transmisje wielu wydarzeń sportowych (m.in. Ekstraklasa, La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Wimbledon, Roland Garros, US Open, Australian Open i wiele więcej) można też oglądać na stronach legalnych firm bukmacherskich. Transmisje są bardzo wysokiej jakości, a dostęp do nich jest bezpłatny i całkowicie legalny. Jest to ciekawa alternatywa dla płatnych kanałów telewizyjnych. Informacje o tym jakie wydarzenia transmitują poszczególni bukmacherzy znajdziesz tutaj: TRANSMISJE SPORTOWE NA STRONACH BUKMACHERÓW.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *