Superbet został sponsorem głównym Górnika Zabrze

Bukmacher Superbet został sponsorem głównym klubu piłkarskiego Górnik Zabrze. Na mocy nowej umowy logotyp Superbet pojawi się na koszulkach Trójkolorowych bezpośrednio pod numerami zawodników. Po raz pierwszy ekspozycję Superbet na koszulkach i stadionie będzie można zobaczyć już podczas dzisiejszego meczu z Lechem Poznań. 

Kontrakt zawarty został na okres 2 lat z możliwością przedłużenia. To pierwsza umowa sponsoringowa Superbet z drużyną grającą w Ekstraklasie i w ogóle największa, jaką firma bukmacherska podpisała w Polsce. Dotychczas ambasadorami marki Superbet zostali Jerzy Dudek, Jan Błachowicz czy Sławomir Peszko.  

Jak przyznaje Adam Lamentowicz, Country Manager Superbet w Polsce fakt, że logotyp Superbet znajdzie się obok nazwiska Podolski to rzecz jasna bardzo miły dodatek. Jednak rozmowy z klubem rozpoczęły się zanim podano informacje o transferze utytułowanego piłkarza do Górnika. Decyzja o nawiązaniu współpracy podjęta została na podstawie analizy wielu czynników i inspirowały ją rosnące aspiracje Superbet. 

Z kolei Dariusz Czernik, Prezes Górnika Zabrze zapowiada, że współpraca powinna być długa i dla obu stron owocna. Jak mówi, nowy sponsor zaimponował swoją determinacją i pełnym profesjonalizmem podczas negocjacji umowy, a przy tym w bieżącym roku dokonał niesamowitego postępu na polskim rynku bukmacherskim. Czernik zapewnia także, że partnerzy będą się motywować i inspirować w realizacji wspólnych inicjatyw. 

Sprawdź ofertę Superbet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *