Dziś jest: 14 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Superbet oferuje dodatkowy bonus od depozytu 75 PLN 

W tym tygodniu w Superbet nowi gracze mogą otrzymać dodatkowy bonus o wartości do 75 zł. Poza standardowym bonusem powitalnym dostępny w tym czasie będzie bonus od drugiej wpłaty.

Żeby móc skorzystać z dodatkowego bonusu, należy zarejestrować nowe konto gracza w Superbet przez stronę partnerską – np. klikając w ten link – a w formularzu rejestracyjnym zaznaczyć odpowiednie pole dotyczące chęci otrzymania bonusu powitalnego. Ponadto warunkiem przyznania bonusu jest dokonanie drugiego depozytu w kwocie minimum 50 zł.  

Bonus zostanie aktywowany najpóźniej 72 godziny od zakończenia akcji promocyjnej. Czas na akceptację środków bonusowych to 3 dni. Przyznany bonus trzeba 1-krotnie obrócić zakładami o minimalnym kursie całkowitym 1.80 (dla kuponów AKO minimalny kurs pojedynczych zdarzeń wynosi 1.40). Czas na dokonanie obrotu środkami bonusowymi wynosi 7 dni – po tym czasie bonus wygaśnie. 

Promocja obowiązuje od 14 do 21 lutego 2021 r. 

Poza tymczasową promocją „75 PLN od drugiego depozytu” w Superbet dostępny jest pakiet powitalny: bonus od 1. depozytu 100% do 50 zł i cashback do 500 zł (pierwszy tydzień gra bez ryzyka). 

Załóż konto w Superbet

Komentarze