Dziś jest: 23 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Superbet – nowy oficjalny partner Reprezentacji Polski w skokach narciarskich 

Superbet - oficjalny partner PZN

Źródło: Youtube

Reprezentacja Polski w skokach narciarskich ma nowego oficjalnego partnera – został nim Superbet. Bukmacher podpisał umowę sponsorską z PZN na 2 najbliższe lata. Kontrakt obowiązuje do 31 lipca 2024 r. 

To kolejna ważna zmiana w kadrze polskich skoczków – od tego sezonu funkcję prezesa Polskiego Związku Narciarskiego pełnić będzie sam Adam Małysz. Jak mówi legendarny skoczek narciarski i nowy prezes PZN, Superbet będzie w najbliższych sezonach wspierać zarówno polskich narciarzy, jak i snowboardzistów. Jego zdaniem współpraca zapewni sportowcom jeszcze lepsze warunki do rozwoju, a obu stronom umowy mnóstwo korzyści, dlatego jest powodem do dużej radości. 

Natomiast Adam Lamentowicz, prezes zarządu Superbet, podkreśla dumę z tego, że firma może wspierać skoki narciarskie, w których reprezentanci Polski mają tak wiele sukcesów i przyczyniać się do zdobywania przez nich kolejnych trofeów. Lamentowicz zaznacza, że kontrakt stanowi wyjście sponsoringu Superbet poza piłkę nożną – stały rozwój działalności bukmachera pozwala mu coraz bardziej angażować się w sport. Prezes Superbet zdradza jednocześnie, że objęcie przez Adama Małysza fotela PZN pomogło podjąć decyzję o nawiązaniu współpracy z reprezentacją. 

Dzięki umowie Superbet zyskuje m.in. prawo do ekspozycji marki podczas wydarzeń organizowanych przez PZN, a także realizacji dodatkowych aktywności dla kibiców w trakcie Mistrzostw Polski w skokach. Przykładowo już niebawem na stronie internetowej PZN zobaczymy specjalny kalendarz digitalowy stworzony przez Superbet przy współpracy z SportFive. 

Skoki narciarskie to w Polsce bardzo popularny sport, a jeśli chodzi o dyscypliny sezonowe, jest niekwestionowanym liderem. Dla przykładu w 2020 r. konkurs w Zakopanem oglądało około 6,5 mln telewidzów. 

Sprawdź ofertę Superbet

Komentarze