Dziś jest: 3 marca 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

STS ze wsparciem dla AVEZ Esport w L.A.

Bukmacher STS poinformował o swoim nowym projekcie sponsorskim w obszarze polskiego e-sportu. Tym razem ze wsparcia największego legalnego bukmachera w Polsce skorzysta drużyna AVEZ Esport.

O „ośmiornicach” było w  ostatnim czasie dość głośno nie tylko na krajowej arenie e-sportowej. AVEZ Esport to jedyny zespół CS:GO z Polski, któremu udało się wywalczyć udział w eliminacjach do Flashpoint i to nie oddając ani jednego meczu. STS wesprze wschodząca gwiazdę polskiego e-sportu, zyskując miano partnera wyjazdu na międzynarodowy turniej, który odbędzie się w Los Angeles w dniach 3-5 marca. W imprezie udział wezmą m.in. Chaos Esports Club, SKADE, Orgless oraz Redeption POA. Jest o co walczyć – pula nagród wynosi 64 tys. dolarów. Co więcej, 2 najlepsze drużyny turnieju mają też zapewnione miejsca w lidze Flashpoint, a tam na zwycięzców czeka aż milion dolarów.

Jak podkreślił prezes STS, Mateusz Juroszek, bukmacher STS coraz intensywniej wspiera polski e-sport, co wynika przede wszystkim z oczekiwań graczy. Jak się okazuje, zakłady na e-sporty znajdują się wśród dziesięciu najczęściej obstawianych zakładów w STS, a ich popularność nieustannie rośnie. Stąd tak aktywne wsparcie udzielane organizacjom e-sportowym, drużynom, a nawet indywidualnym zawodnikom. Sponsoringiem STS objętych jest też wiele ważnych turniejów sportów elektronicznych w Polsce, gdyż bukmacherowi zależy na wzroście rozpoznawalności marki również wśród kibiców e-sportowych. Decyzja o zostaniu głównym partnerem wyprawy AVEZ Esport na kwalifikacje do Flashpoint w USA naturalnie wpisuje się w strategię wsparcia dla polskiego e-sportu.

Z kolei Wojciech Sagan, który pełni funkcję członka zarządu AVEZ Esport, zaznaczył, że rozpoczęcie współpracy z STS zbiega się z pierwszą rocznicą założenia organizacji AVEZ, co potwierdza dobry kierunek jej rozwoju. Wyraził też radość z docenienia wyników drużyny przez największego polskiego bukmachera i nadzieję na świetny występ podczas kwalifikacji Flashpoint, który zadowoli fanów e-sportu i graczy.

Warto przypomnieć, że bukmacher STS jest obecnie sponsorem x-kom AGO (drużyna CS:GO), Pawła „Innocenta” Mocka (zawodnika CS:GO) i Damiana „Nervariena” Ziaji (influencera League of Legends). Wcześniej wspierał też m.in. Polską Ligę Esportową (turniej CS:GO) czy Izako Boars (drużyna CS:GO). Poza sportami elektronicznymi bukmacher sponsoruje tez wiele innych dyscyplin sportowych i w tej chwili jest największym prywatnym sponsorem sportu w Polsce.

Rejestracja w STS

Komentarze