STS i Zagłębie Lubin podpisały umowę sponsorską

Do całkiem sporego już grona klubów piłkarskich sponsorowanych przez STS dołączył dziś pierwszy zespół z Dolnego Śląska, Zagłębie Lubin. Umowa podpisana została na 2 lata i zgodnie z nią bukmacher STS został oficjalnym sponsorem i oficjalnym bukmacherem Zagłębia, a na rękawach koszulek piłkarzy widnieć odtąd będzie logo STS.

Jako oficjalny sponsor STS ma zagwarantowane prawo do ekspozycji swojego logo na meczach Zagłębia w Lubinie na bandach stałych, LED i ściankach prasowych, a podczas występów „Miedziowych” ma także możliwość udostępniać własną strefę kibica. Dodatkowo na spotkania, w których zobaczymy Zagłębie Lubin, STS może oferować specjalne zakłady bukmacherskie. Współpraca ma także przebiegać w mediach społecznościowych oraz w serwisach online obu partnerów i obejmować ma m.in. wspólne akcje marketingowe.

Prezes STS, Mateusz Juroszek, podkreśla, że Zagłębie Lubin to zespół o pozytywnym wizerunku, który od dłuższego czasu prezentuje dobry poziom i może nas zaskoczyć jeszcze lepszą grą. Co więcej, sponsorując klub z Dolnego Śląska bukmacher STS na pewno zyska na rozpoznawalności wśród kibiców „Miedziowych”.

Z kolei prezes Zagłębia Lubin S.A., Mateusz Dróżdż, wskazuje na sukces, jakim jest dla klubu nawiązanie współpracy z aktualnie największym bukmacherem w Polsce. Wyraził on nadzieję, że przyczyni się to do dalszego rozwoju Zagłębia i tym samym zadowolenia kibiców. Podpisując umowę sponsorską z STS, Zagłębie dołączyło do 6 innych drużyn, które zobaczymy w tym sezonie Ekstraklasy: Jagiellonii Białystok, Lecha Poznań, Cracovii, Pogoni Szczecin, Korony Kielce i Górnika Zabrze.

Bukmacher STS kładzie duży nacisk na wsparcie polskiego sportu i jest jego największym prywatnym sponsorem. Poza tym, że jest oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej, wspiera także inne dyscypliny sportowe, w tym koszykówkę (Anwil Włocławek), siatkówkę (Asseco Resovia), piłkę ręczną (PGE Vive Kielce), e-sporty (AGO Esport) i inne. Jest też inicjatorem fundacji „Sport Twoją Szansą”, z pomocy której skorzystało już wiele sportowych talentów z całej Polski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *