Dziś jest: 2 marca 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

STS BetGames z ofertą na Pokera 6+ 

W dotychczasowej ofercie bukmachera STS na symulowane gry karciane znaleźć można było zakłady na wojnę, bakarat oraz polski stół pokera. Od dziś gracze mogą obstawiać także nowatorską wersję gry w pokera, czyli Poker 6 Plus. 

Na czym polega Poker 6 Plus? 

Poker 6 Plus (zwany też Short-Deck Hold’em) to odmiana gry w pokera, która jest bardzo zbliżona do słynnego Texas Hold’em. Poker 6 Plus powstał w Macau, Hong Kongu i Manili dopiero w 2014 r., sprawa jest więc naprawdę świeża. Na czym jednak polega innowacja? Przede wszystkim Poker 6 Plus rozgrywany jest przy pomocy mniejszej talii kart – znajduje się w niej 36 kart, począwszy od 6 aż po asy. Tak więc wiemy już, skąd wzięła się tajemnicza dotąd nazwa Poker 6+. Mniejsza liczba kart skutkuje oczywiście inną mocą układów – częściej występują tu układy wysokie, a tym samym dynamika gry w tego pokera także jest intensywniejsza. Możliwe układy w grze Poker 6 Plus to (zaczynając od najsilniejszego układu): poker królewski, kareta, kolor, full, trójka, strit (z tym że stritem jest tu także układ: as, 6, 7, 8, 9), 2 pary, para i wysoka karta. 

Poker 6 Plus w STS BetGames 

Obstawianie wyników Pokera 6 Plus w serwisie STS nie różni się zbytnio od typowania tradycyjnego pokera w BetGames. Jedna rozgrywka umożliwia typerom obstawianie wyników Pokera 6 Plus w 5 rundach. Gracze mogą stawiać na wygraną krupiera albo gracza, wynik remisowy, ale też określone układy kart. Trzeba przyznać, że gra jest całkiem prosta i bardzo dynamiczna, przez co zapewnia świetną rozrywkę. Wygląda to następująco. Najpierw krupier tasuje karty, a w ciągu 30 sekund gracze mogą obstawiać zakłady (zakłady postawione w 1. turze nie wpływają na późniejsze typowanie). Krupier rozdaje po 2 karty dla gracza i 2 dla siebie (zakryte), zakłady są aktualizowane, po czym przez 10 sekund można typować drugą rundę. Następnie krupier rozkłada 3 wspólne karty, a po aktualizacji kursów gracz ponownie ma 10 sekund na obstawianie. Po pojawianiu się czwartej wspólnej karty jest 15 sekund na postawienie zakładów, a na koniec krupier wydaje ostatnią kartę. Po 20 sekundach przeznaczonych na ostatnie zakłady krupier odkrywa 2 karty po czym następuje ogłoszenie wyniku rozgrywki i trafionych typów. 

Poker 6 Plus to oczywiście także transmisje online prowadzone na żywo przez krupierki. Niestety tak jak w przypadku wojny i bakarat gra prowadzona jest przez anglojęzyczne prezenterki. Jeśli zależy nam na polskim komentarzu, warto zainteresować się polskim stołem pokerowym, który również dostępny jest w sekcji BetGames w serwisie STS. 

Przejdź na stronę STS

Komentarze