Dziś jest: 2 marca 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Stawka x5 na finał LE – bonus w STS do 500 zł

W STS za poprawne wytypowanie dokładnego wyniku dzisiejszego meczu finału Ligi Europy Villarreal – Manchester United gracze otrzymają bonus o wartości 5-krotności stawki zakładu – maksymalnie nawet 500 zł! 

Żeby wziąć udział w promocji STS, należy zalogować się na swoje konto gracza i zapisać się na stronie akcji promocyjnej poprzez kliknięcie przycisku “WEŹ UDZIAŁ”. W kolejnym kroku należy wytypować na kuponie pojedynczym lub akumulowanym dokładny wynik meczu Villarreal – Manchester United, stawiając zakład z oferty pre-match. Jeśli okaże się, że kupon jest trafiony, to poza standardową wygraną gracz otrzyma od bukmachera STS bonus o wartości 5-krotności stawki zakładu. Maksymalna wartość bonusu może wynieść aż 500 zł. Zakład musi być rozliczony do godz. 23:59 w dniu 26 maja 2021 r. W akcji promocyjnej STS  bierze udział pierwszy kupon wniesiony po zapisaniu się do promocji spełniający jej warunki. 

Wartość bonusu wyliczana jest w następujący sposób: wysokość stawki kuponu pomniejszona o wartość podatku od gier pomnożona razy 5 (np. stawka wygranego kuponu to 20 zł, bonus wynosi więc 88 zł, ponieważ 5 x 17,60 zł = 88 zł). 

Promocja STS rozpoczyna się 24 maja o godz. 01:00 a kończy 26 maja 2021 r. o godz. 23:59. 

 Sprawdź ofertę STS

Komentarze