Spójnia – Anwil. Typy bukmacherskie, kursy (11.02.2023)

Courtney Fortson to najlepszy podający EBL i lider Spójni Stargard, 16.12.2022.
Autor: Marcin Bielecki, Źródło: PAP, Dostawca: PAP.

Rewelacja ostatnich tygodni na parkietach Energa Basket Ligi podejmie zawsze groźny Anwil Włocławek. Kto poprawi swoją pozycję w walce o play-off obecnego sezonu?

 

Spójnia – Anwil. Typy

Typ Kubasa: Spójnia Stargard wygra

W rozgrywkach Energa Basket Ligi wchodzimy w kluczową fazę sezonu zasadniczego. W tym momencie Spójnia Stargard, która ostatnio imponuje formą, znajduje się na miejscu pozwalającym na grę w fazie play-off. Dość niespodziewanie poza czołową ósemką jest Anwil Włocławek, który nie zachwyca od początku sezonu.

Koszykarze Spójni Stargard mają serię 6 wygranych meczów z rzędu i wiele wskazuje na to, że uda im się ją przedłużyć. Na własnym parkiecie w tym sezonie Spójnia wygrała 7 z 9 meczów. Ostatni raz przegrała w grudniu, gdy do Stargardu przyjechała BM Stal Ostrów Wielkopolski. Pod względem rezultatów osiąganych u siebie Spójnia Stargard znajduje się w ścisłej czołówce wszystkich klubów Energa Basket Ligi.

Z kolei Anwil Włocławek nie potrafi znaleźć właściwego rytmu. Na wyjazdach Anwil gra przeciętnie. Pięć wygranych i pięć porażek. Do tego już w pierwszej rundzie przegrał ze Spójnią Stargard na własnym terenie. Ostatnio głośnym echem odbiło się rozstanie klubu z Joshem Bosticiem. Amerykanin miał być jednym z liderów Anwilu, ale zawiódł na całej linii. Problemem jest także dyspozycja Kamila Łączyńskiego. Lider klubu z Włocławka miał ostatnio kłopoty ze zdrowiem, a bez niego popularne Rottweilery grają zdecydowanie gorzej. Nie da się wykluczyć, że na mecz ze Spójnią Stargard lider wyjdzie, ale nadal nie będąc w pełni sił.

Patrząc na możliwości kadrowe, formę i nastroje panujące w obu ekipach – wygrana Spójni Stargard jest więcej niż prawdopodobna.

 

Spójnia – Anwil. Kursy bukmacherskie

Fortuna: Spójnia Stargard – 1.66, Anwil Włocławek – 2.06
Superbet: Spójnia Stargard – 1.67, Anwil Włocławek – 2.15
Fuksiarz: Spójnia Stargard – 1.68, Anwil Włocławek – 2.10

<< Ranking legalnych bukmacherów w Polsce >>

 

Mecz Spójnia – Anwil. Kiedy? Gdzie oglądać?

Pojedynek Energa Basket Ligi pomiędzy Spójnią Stargard a Anwilem Włocławek już w sobotę, 11 lutego. Początek meczu o godzinie 15:30. Transmisja na platformie Emocje.tv.

Przypominamy, że bezpłatne transmisje wielu wydarzeń sportowych (m.in. Ekstraklasa, La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Wimbledon, Roland Garros, US Open, Australian Open i wiele więcej) można też oglądać na stronach legalnych firm bukmacherskich. Transmisje są bardzo wysokiej jakości, a dostęp do nich jest bezpłatny i całkowicie legalny. Jest to ciekawa alternatywa dla płatnych kanałów telewizyjnych. Informacje o tym jakie wydarzenia transmitują poszczególni bukmacherzy znajdziesz tutaj: TRANSMISJE SPORTOWE NA STRONACH BUKMACHERÓW.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *