Solidna dawka Esportu – sprawdź kursy w LV Bet

Podczas gdy tradycyjne areny sportowe są w większości zamknięte, to nadal możemy podziwiać rywalizację w świecie Esportu. Choć wiele eventów zostało – podobnie jak w sporcie – odwołanych, to praktycznie codziennie możemy być świadkami pojedynków w topowe tytuły, podczas rozmaitych turniejów i lig. Dużą ofertę takich zmagań przygotował dla Was legalny bukmacher LV Bet.

Esport w LV Bet – zobacz kursy

Trwają rozgrywki pierwszego sezonu nowej ligi CS:GO. Rywalizacja w zmaganiach FLASHPOINT  przynosi wiele emocji, a w kolejnych dniach nie powinno się to zmienić. Jutro (wtorek, 17. marca) zagrają MAD Lions z Copenhagen Flames i HAVU Gaming z c0ntact. W najbliższych dniach zobaczymy również m.in. starcia Team EnvyUS z MIBR czy Gen.G z ChaOs (środa, 18. marca). Zagrają też Orgless z FunPlus Phoenix oraz Team Dignitas z Cloud9 (czwartek, 19. marca). Zobacz kursy na te mecze w LV Bet:

MAD Lions – 1.48, Copenhagen Flames – 2.40
HAVU Gaming – 2.19, c0ntact – 1.59
Team EnvyUS – 2.60, MIBR – 1.42
Gen.G – 1.50, ChaOs – 2.40
Orgless – 3.55, FunPlus Phoenix – 1.24
Team Dignitas – 1.45, Cloud9 – 2.55

Rozgrywki trwają również w świecie League of Legends. Sporo dzieje się w Chinach, a także w Europie. We wtorek i środę (17-18. marca) toczyć się będzie rywalizacja w Prime League. Unicorns of Love Sexy Edition zagra z Ad Hoc Gaming z kolei BIG zmierzy się z GamerLegion. To dwie propozycje na wtorek, a w środę FC Schalke 04 Evolution zagra z mousesports. Zobacz kursy:

Unicorns – 1.87, Ad Hoc – 1.87
BIG – 1.28, GamerLegion – 3.40
Schalke – 2.02, mousesports – 1.73

Cały czas odbywają się również gry na innych arenach CS:GO czy LoL. Dotatkowo gracze rywalizują w takie tytuły jak m.in. DOTA 2 czy Starcraft.

Sprawdź ofertę bukmachera LV Bet

Esport – w co się gra? Gdzie oglądać?

Rozgrywki Esportowe toczą się w najbardziej popularne tytuły takie jak m.in. CS:GO, LoL, DOTA 2, Overwatch czy Starcraft. Sporo transmisji znajdziecie online np. w serwie twitch.tv. Transmisje wybranych gier znajdziecie także na stronie LV Bet.

Przypominamy, że bezpłatne transmisje wielu wydarzeń sportowych (m.in. Ekstraklasa, La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Wimbledon, Roland Garros, US Open, Australian Open i wiele więcej) można też oglądać na stronach legalnych firm bukmacherskich. Transmisje są bardzo wysokiej jakości, a dostęp do nich jest bezpłatny i całkowicie legalny. Jest to ciekawa alternatywa dla płatnych kanałów telewizyjnych. Informacje o tym jakie wydarzenia transmitują poszczególni bukmacherzy znajdziesz tutaj: TRANSMISJE SPORTOWE NA STRONACH BUKMACHERÓW.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *