Dziś jest: 14 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Sokół Marcinkowice podejmie Moto Jelcz Oława. Znamy kursy bukmacherskie na ten mecz

W rozgrywkach IV ligi dolnośląskiej kibiców czeka starcie sąsiadów w ligowej tabeli. Ósmy Sokół Marcinkowice, podejmie dziewiąty Moto Jelcz Oława. Jakie są szanse obu zespołów? Kto jest faworytem bukmacherów? Sprawdziliśmy kursy.

Bukmacherzy nie są pewni

Przedmeczowe kursy bukmacherskie mogą zaciekawić typerów, bowiem nie często zdarza się w nich taka rozbieżność. Biorąc pod uwagę kursy w Superbet i STS można stwierdzić, że wybór faworyta sobotniej batalii jest niezwykle trudny. Jeden z bukmacherów wieści wyrównane spotkanie, ale ze wskazaniem na drużynę gospodarzy, czyli Sokoła Marcinkowice, drugi natomiast – i to dość wyraźnie – typuje, że wygrać powinien Moto Jelcz Oława.

Skąd aż taka rozbieżność w kursach bukmacherskich na mecz IV ligi dolnośląskiej? Odpowiedzią może być właśnie poziom rozgrywkowy. W niższym ligach dzieją się często rzeczy nieprzewidywalne, a forma wielu drużyn może ulegać drastycznej zmianie niemalże z meczu na mecz.

Wiara w Sokoła Marcinkowice jest o tyle uzasadniona, że ten zespół gra u siebie. Na własnym terenie notuje bilans 6 wygranych, 1 remisu i 6 porażek. Jest to dość przyzwoita zdobycz. W skali całego sezonu Sokół Marcinkowice zajmuje 8. miejsce w ligowej tabeli IV ligi dolnośląskiej. Drużyna ma na swoim koncie 35 punktów i wyprzedza o 5 „oczek” Moto Jelcz Oława. Rola gospodarza, lepsza pozycja w lidze – to może przemawiać za Sokołem.

Z drugiej strony jest Moto Jelcz Oława, który może liczyć u jednego z bukmacherów na wystąpienie w roli zdecydowanego faworyta. Skąd takie podejście? Tu warto bliżej przyjrzeć się samej drużynie, która póki co zajmuje 9. miejsce w tabeli i wywalczyła 30 punktów.

W minionej kolejce Moto Jelcz Oława wygrała 7:2 z Pogonią Oleśnica, a w sumie notuje serię czterech wygranych z rzędu. Forma jest więc bardzo dobra, a poza tym w Oławie postawiono na ambitny – przynajmniej jak na grono czwartoligowe – projekt. Trenerem zespołu został Zbigniew Smółka, czyli szkoleniowiec m.in. z trenowania takich ekip jak Arka Gdynia czy Stal Mielec. Widać zatem, że Moto Jelcz Oława poważnie podeszła do walki o utrzymanie w IV lidze, a ostatnie tygodnie pozwoliły zespołowi wspiąć się już do środkowej części tabeli.

Typerzy muszą więc zdecydować: czy stawiają na zespół solidny, który ma przewagę terenu, czy też wierzą w moc ciekawego projektu? W obu przypadkach, można znaleźć korzystne kursy bukmacherskie i znaleźć opcję typowania swojego faworyta z ewentualnie wyższym zyskiem.

Kursy bukmacherskie na mecz Sokół Marcinkowice – Moto Jelcz Oława

Betfan: Sokół Marcinkowice – 3.30, X – 3.90, Moto Jelcz Oława – 1.80
Fortuna: Sokół Marcinkowice – 2.46, X – 3.90, Moto Jelcz Oława – 2.00
Superbet: Sokół Marcinkowice – 2.90, X – 3.95, Moto Jelcz Oława – 1.95
Etoto: Sokół Marcinkowice – 2.80, X – 3.85, Moto Jelcz Oława – 2.00
Noblebet: Sokół Marcinkowice – 2.90, X – 4.75, Moto Jelcz Oława – 1.75
STS: Sokół Marcinkowice – 2.85, X – 4.55, Moto Jelcz Oława – 1.80

IV liga dolnośląska. Sokół Marcinkowice – Moto Jelcz Oława. Kiedy mecz?

Początek spotkania w sobotę, 14 maja o godzinie 17:00.

Komentarze