Dziś jest: 6 grudnia 2023

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Serwis bukmacherski Fuksiarz.pl już działa! 

Najmłodszy legalny bukmacher w Polsce, czyli Fuksiarz uruchomił stronę internetową, na której można już założyć konto, skorzystać z bonusu powitalnego i obstawiać zakłady bukmacherskie.  

Trzeba przyznać, że bukmacher Fuksiarz działa zaskakująco szybko. W połowie stycznia 2021 r. informowaliśmy o otrzymaniu przez firmę „Bukmacherska Sp. z o.o.” zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych online, a po niespełna 2 miesiącach możemy już testować jego usługę.  

Na stronie internetowej bukmachera znajdziemy ofertę przedmeczową zawierającą około 20 dyscyplin sportowych i znacznie skromniejszą ofertę zakładów na żywo. Operator zapewnił graczom także możliwość obstawiania zakładów na gry karciane od TV BET, za co nowicjuszowi należą się wyrazy uznania. Nie znajdziemy tu natomiast jak na razie zakładów na e-sporty czy sporty wirtualne. 

Bukmacher Fuksiarz pomyślał też o tym, jak na wejściu zmobilizować graczy do założenia konta w jego serwisie. Bonus powitalny bukmachera to cash-back 50% do kwoty 500 zł, a do tego operator dorzuca oryginalną promocję „Cash-back bez końca”, która dostępna jest dla wszystkich graczy (nie tylko nowo zarejestrowanych). W serwisie znajdziemy też inne promocje oraz opcję cash-out. 

Fuksiarz to legalny bukmacher w Polsce, który otrzymał zezwolenie na organizację zakładów bukmacherskich od Ministra Finansów RP pod numerem PS4.6831.1.2020.

Komentarze