Serwis BetX online już działa!

BetX - strona główna

Od dziś polscy gracze mogą legalnie obstawiać u kolejnego internetowego bukmachera – serwis BetX online właśnie wystartował! Marka BetX od lat znana jest typerom z różnych zakątków świata, a teraz bukmacher BetX zamierza podbić polski rynek zakładów bukmacherskich. Sprawdzamy, jakie zakłady bukmacherskie i bonusy oferuje w momencie startu bukmacher BetX. 

BetX na świecie 

Bukmacher BetX działa na terenie Polski na podstawie zezwolenia na organizację zakładów wzajemnych online, które zostało wydane przez Ministra Finansów RP pod numerem PS4.6835.164.2019. Na potrzeby działalności w Polsce powołana została firma BetX Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej. Marka BetX istnieje jednak już od 2003 r., kiedy to firma Evona Electronic Ltd. wprowadziła ją na europejskie i afrykańskie rynki hazardowe, organizując pod jej szyldem m.in. zakłady sportowe i gry wirtualne. Obecnie BetX obecny jest Czechach, Tanzanii, Ghanie oraz Polsce z marką własną. Natomiast w wielu krajach, np. Chorwacji, Rumunii, Czarnogórze, Kongo, Kamerunie, Nigerii i wielu innych produkt BetX wykorzystywany jest przez partnerów firmy. 

Oferta BetX w Polsce 

Jak deklaruje bukmacher BetX, jego oferta zakładów bukmacherskich to w ciągu miesiąca 150 tys. wydarzeń w ofercie przedmeczowej oraz do 20 tys. wydarzeń w ofercie zakładów na żywo. Zakłady z obu ofert (przedmeczowej i na żywo) można łączyć na jednym kuponie. Na stronie internetowej poza zakładami sportowymi np. na mecze piłki nożnej, koszykówki, tenisa czy e-sportu znajdują się zakłady na wirtualny sport. Wirtualnym wyścigom psów, koni, żużlowym, motocyklowym czy meczom wirtualnej piłki nożnej towarzyszy świetnej jakości grafika. Evona Electronic Ltd. jest, co warto podkreślić, doświadczonym, cenionym producentem i dostawcą sprzętu, w tym terminali do punktów stacjonarnych, oprogramowania dla internetowych zakładów oraz innych gier. Dlatego w ofercie BetX znajdują się gry produkcji firmy „matki”, ale też innych producentów. Bukmacher zapowiada także stworzenie nowej oferty zakładów, która będzie dedykowana na polski rynek zakładów bukmacherskich. 

Bukmacher BetX ofeuje w tej chwili zakłady bukmacherskie przez internet, zapowiada także, że już wkrótce udostępni graczom aplikację mobilną na smartfony i tablety z systemem Android i iOS. Poza tym spółka złożyła już w Ministerstwie Finansów wniosek o zezwolenie na urządzanie zakładów bukmacherskich w punktach naziemnych. 

Bonus powitalny BetX i inne bonusy 

BetX przygotował dla nowych graczy imponujący pod względem kwoty bonus powitalny. Każdy, kto założy internetowe konto gracza w BetX, może otrzymać wysoki bonus od depozytu. Wystarczy, że w ciągu 7 dni od rejestracji konta użytkownik wpłaci depozyt o minimalnej wartości 10 zł, a bukmacher BetX zwiększy wartość wpłaty do kwoty aż 5 tys. zł. Jednak dopiero po obstawieniu zakładu za środki depozytowe zgodnie z warunkami promocji, środki bonusowe zostaną aktywowane. Nowi gracze mogą także otrzymać bezpieczny zakład 200 zł i freebet 30 zł. Poza tym bukmacher BetX przygotował inne promocje: Boomerang Bonus i Bonus Akumulowany do 100%. Dodatkowo typerzy obstawiający zakłady live mogą korzystać z opcji „częściowa wypłata”, czyli cash-out.

Przejdź na stronę bukmachera BetX

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *