Dziś jest: 29 listopada 2023

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Ruch Chorzów ma Oficjalnego Bukmachera – Superbet

„Wspieramy Śląską Legendę” – takim hasłem bukmacher Superbet promuje zawartą właśnie umowę sponsorską z Ruchem Chorzów. Legalny operator zakładów bukmacherskich Superbet będzie Oficjalnym Bukmacherem śląskiego klubu piłkarskiego co najmniej do końca sezonu 2020/2021. 

Umowa sponsorska 

Reprezentujący firmę bukmacherską Adam Lamentowicz (Country Manager Superbet) wyraził radość z rozpoczęcia współpracy z tak legendarnym zespołem jak Ruch Chorzów. Jednocześnie podkreślił, że Superbet liczy, że przyczyni się do odbudowy klubu i jego powrotu do Ekstraklasy. 

Natomiast prezes Ruchu Chorzów, Seweryn Siemianowski, zwrócił uwagę na fakt, że bukmacherzy rzadko wspierają trzecioligowe kluby. Tym bardziej podpisanie umowy sponsorskiej z Superbet, która powinna pomóc „Niebieskim” w odbudowie, jest – jak przyznał Siemianowski – powodem do dużej radości. Prezes Ruchu wyraził też przekonanie, że połączone siły klubu i bukmachera zaowocują wymiernymi korzyściami dla obu stron umowy. Przypomniał jednocześnie, że Ruch Chorzów to klub, który zawsze wzbudzał ogromne zainteresowanie fanów futbolu, a teraz jest jednocześnie godnym zaufania, solidnym partnerem. 

Umowa sponsorska nawiązana między bukmacherem Superbet a klubem Ruch Chorzów podpisana została do końca aktualnego sezonu, jednak możliwe jest jej przedłużenie. Zgodnie z jej postanowieniami logotyp Superbet będzie zamieszczany na materiałach w klubowych mediach oraz na profilach w mediach społecznościowych Ruchu. Planowane są również wspólne akcje promocyjne dla fanów śląskiego klubu – o szczegółach powinniśmy się dowiedzieć już niebawem. 

O Superbet 

Bukmacher Superbet to legalny bukmacher, który ma zezwolenie na sprzedaż zakładów wzajemnych w punktach naziemnych oraz przez internet (zezwolenie numer PS4.6831.5.2019 z dnia 18.10.2019 r.). Superbet jest jednak bukmacherem o zasięgu globalnym, a na rodzimym rynku – w Rumunii – jest liderem w dziedzinie zakładów bukmacherskich. 

Bukmacher Superbet, jak zaznacza Lamentowicz, stawia głownie na rozwój innowacyjnych pod względem technologicznym rozwiązań oraz rozwój własnej aplikacji bukmacherskiej na urządzenia mobilne i serwisu bukmacherskiego. Superbet skupia się więc na udostępnianiu graczom nowoczesnych funkcjonalności, które nie są dostępne u innych bukmacherów, dzięki czemu marka znacząco odróżnia się, jak twierdzi Lamentowicz, od innych operatorów zakładów bukmacherskich obecnych na polskim i europejskim rynku. 

Więcej o Superbet

Komentarze