Dziś jest: 26 maja 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Rozdajemy za darmo kody PPV na galę Fame MMA 21!

 

AKTUALIZACJA:
Dostępne kody zostały wyczerpane, a tym samym akcja została zakończona. Dziękujemy za duże zainteresowanie i życzymy emocjonującej gali 🙂

 

We współpracy z firmą Betclic przygotowaliśmy niecodzienną ofertę dla osób odwiedzających nasz portal. Przyznajemy zupełnie darmowe kody PPV na galę Fame MMA 21 (kody umożliwiające obejrzenie transmisji na platformie Canal+), która odbędzie się już w najbliższą sobotę, 18 maja (start ok. godz. 19:30)!

Osoby przebywające na terytorium Polski po otrzymaniu kodu PPV będą mogły obejrzeć transmisję Fame MMA 21 na platformie Canal+ (dostępnej przez Internet), a w ramach przyznanego kodu otrzymają także bezpłatnie 30 dniowy dostęp do pakietu Canal+ „Filmy i seriale”. Aby móc obejrzeć transmisję należy założyć darmowe konto na platformie Canal+ online (canalplus.com/pl/), a następnie wpisać otrzymany kod.

Osoby przebywające za granicą po otrzymaniu kodu PPV będą mogły obejrzeć transmisję Fame MMA 21 bezpośrednio na stronie Fame MMA (famemma.tv), podobnie jak było to w przypadku poprzednich gal tej federacji.

Aby otrzymać kod:

– napisz do nas na adres kontakt@legalni-bukmacherzy-online.pl że chciałbyś otrzymać darmowy kod PPV. Co ważne, wiadomość musi zostać wysłana z adresu e-mail na który masz zarejestrowane konto gracza w Betclic. Zweryfikujemy w Betclic czy użytkownik o takim adresie e-mail istnieje i jeśli zostanie to potwierdzone przez bukmachera to prześlemy na ten adres e-mail darmowy kod PPV.

Warunkiem poprawnej weryfikacji jest posiadanie pełnego (zweryfikowanego) konta gracza w Betclic. Jeśli takiego konta jeszcze nie posiadasz, to możesz je w ciągu kilku chwil założyć, wystarczy kliknąć tutaj, a w formularzu rejestracyjnym podać specjalny kod promocyjny: MAKSYMALNYBONUS. Założenie konta gracza jest całkowicie bezpłatne i do niczego nie zobowiązuje.

Oferta kierowana jest oczywiście wyłącznie do osób pełnoletnich, a warunkiem otrzymania darmowego kodu PPV jest posiadanie zweryfikowanego konta gracza w Betclic, co potwierdza pełnoletność osoby chcącej otrzymać kod.

Z oferty nie mogą skorzystać osoby, które otrzymały od nas kod PPV na galę Fame MMA 13, Fame MMA 14, Fame MMA 15, Fame MMA 16, Fame MMA 17, Fame MMA 18, Fame Friday Arena 1, Fame MMA 19, Fame Friday Arena 2, Fame: Reborn lub Fame MMA 20.

Śpiesz się, ilość darmowych kodów PPV jest ograniczona!

Załóż konto w Betclic w 2 minuty i odbierz darmowy kod PPV na Fame MMA 21

Karta walk na najbliższą galę Fame MMA wraz z kursami wystawionymi przez Betclic (Kursy.ooo)

Bukmacher Betclic jest oficjalnym sponsorem Fame MMA.

Załóż konto z kodem: MAKSYMALNYBONUS i odbierz Zakład bez ryzyka za 50 zł

Komentarze