Dziś jest: 13 czerwca 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Ranking graczy w BetFan – co tydzień 2000 PLN na konto główne

 Bukmacher BetFan uruchomił nową promocję, która dedykowana jest graczom obstawiającym sporty wirtualne i gry karciane. Najlepsi typerzy co tydzień mogą otrzymać na konto główne w BetFan wysokie nagrody – łącznie do rozdania jest co tydzień 2 000 zł. 

Ranking graczy to akcja promocyjna, w której bukmacher BetFan nagradza graczy za ich aktywność. Najpierw jednak należy zgłosić swój udział w promocji, klikając przycisk Zapisz się” na stronie akcji. Punkty są zliczane od chwili dołączenia do rankingu, dlatego warto zrobić to jak najszybciej. Następnie można już stawiać zakłady z oferty Sporty wirtualne lub Gry Karciane i zacząć zbierać punkty. Obstawiając kupony SOLO, gracz otrzymuje 1 punkt za każdą postawioną złotówkę. Z kolei wnosząc zakłady AKO (dotyczy wyłącznie zakładów na Sporty Wirtualne), gracz uzyskuje 3 punkty za każdą postawioną złotówkę. Minimalny kurs kuponów SOLO wynosi 1,50, a kuponów AKO – 2,25. 

W konkursach realizowanych w cyklu tygodniowym nagrody otrzymają gracze, którzy zostali najwyżej sklasyfikowani w rankingu. Za 1. miejsce w rankingu uczestnik promocji otrzyma aż 700 zł, za 2. miejsce – 300 zł, za 3. miejsce – 150 zł. Nagradzanych jest 50 pierwszych miejsc. 

Sprawdź ofertę BetFan

Komentarze