Ranking EURO 2020 – nieograniczona pula nagród w Betfan 

Bukmacher Betfan uruchomił Ranking EURO 2020, w którym można otrzymać aż 300 zł bonusu, voucher na wakacje wart 20.000 zł i 4.000 zł na konto główne. W promocji nie ma limitu liczby zwycięzców – każdy gracz, któremu uda się osiągnąć określony próg, otrzyma odpowiednią nagrodę. Co więcej, bukmacher Betfan liczy nie trafione zakłady, ale obrót, więc wygrana może być podwójna. 

Jeśli chcesz wziąć udział w rywalizacji i mieć możliwość otrzymania atrakcyjnych nagród, najpierw dołącz do zabawy, klikając „Zapisz się” na stronie promocji. Sprawdzisz tam też regulamin promocji, szczegółowe zasady gry i informację o nagrodach. 

Betfan przyznaje gwarantowane nagrody za wykonanie obrotu w czasie trwania EURO. Każda zagrana złotówka oznacza 1 punkt dla gracza. Zakładając, że w całym okresie EURO 2020 typer obstawi kupony pojedyncze lub akumulowane z minimalnym kursem 2.50 za łączną kwotę 1.000 zł, otrzyma bonus 50 zł i 5 freebetów x 2 zł. Im więcej punktów, tym nagrody są atrakcyjniejsze, a za 1 milion punktów gracz otrzyma wspomniane: 300 zł bonusu, voucher na wakacje o wartości 20.000 zł oraz 4.000 zł na konto główne! Co więcej, nie ma wymogu, by typować wyłącznie zdarzenia z EURO 2020 – zakłady stawiane na inne dyscypliny sportowe, sporty wirtualne czy gry karciane także kwalifikują się do udziału w promocji. 

Swój udział w „Rankingu EURO 2020” można zgłosić również w trakcie jego trwania. 

Sprawdź ofertę Betfan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *