PZBuk – bonus powitalny 2023. Opis pakietu startowego bukmachera

Poniższa oferta bonusów powitalnych w PZBuk jest już nieaktualna. Opis bieżących pakietów startowych tego bukmachera znajdziesz zawsze w artykule „PZBuk – bonus”.

Jeśli założysz konto gracza w PZBuk, możesz otrzymać bardzo wysoki bonus powitalny. W skład oferty na start wchodzi darmowy zakład, zakład bez ryzyka oraz 3 bonusy od wpłat. Łącznie bukmacher PZBuk umożliwia zdobycie bonusów o wartości aż 2.023 zł. Podczas rejestracji konta internetowego w PZBuk warto podać kod promocyjny: MAKSYMALNYBONUS, które może zwiększyć standardowy bonus powitalny. 

PZBuk - bonus powitalny

Darmowy zakład 23 zł 

Warunkiem otrzymania freebetu o wartości 23 zł jest dokonanie depozytu w kwocie minimum 50 zł i obstawienie za tę kwotę zakładu akumulowanego z kursem łącznym minimum 2.00. Po spełnieniu tych wymogów w ciągu kilku minut na koncie gracza pojawi się freebet. Można go wykorzystać na kupon akumulowany, w którym pojedyncze zdarzenie musi mieć kurs co najmniej 1.40.

Cashback do 1.000 zł 

Kolejny bonus dostępny jest po dokonaniu wpłaty o wartości minimum 200 zł (nie musi to być pierwszy depozyt) oraz obstawieniu zakładu akumulowanego za minimum 200 zł, gdzie kurs pojedynczego zdarzenia musi wynieść co najmniej 1.40. Gracz może postawić więcej niż 1 kupon w ramach promocji. 

Jeśli kupon okaże się przegrany, przyznany zostanie przez PZBuk zwrot jego stawki (należy go zaakceptować). Co bardzo ważne, zwrot zostaje przydzielony za pierwszy przegrany zakład, który kwalifikuje się do udziału w akcji. Jeśli więc np. pierwszy obstawiony zakład będzie wygrany, a drugi przegrany, to za ten drugi PZBuk przyzna zwrot (o ile spełnia on warunki promocji). Maksymalna kwota zwrotu to 1.000 zł. Bonus można wykorzystać na kupon akumulowany zawierający zdarzenia o minimalnym kursie 1.40. 

Uwaga! Zarówno freebet, jak i cashback udostępniony zostanie w rozwijanym menu „Wybierz aktywną promocję” obok pola ze stawką w trakcie przygotowywania nowego kuponu spełniającego wymogi promocji. Gracz ma 30 dni na wykorzystanie freebetu czy cashbacku od momentu jego przyznania. Wygrane z obu bonusów zostają uszczuplone o stawkę obstawionego zakładu i nie są objęte wymogiem obrotu. Zakłady wirtualne, zdarzenia wirtualne, gry karciane i kupony obstawione za pomocą darmowych zakładów z innych promocji nie są objęte promocją powitalną.

3 bonusy od depozytu do 1.000 zł 

Gracz może też otrzymać bonusy od depozytów, których minimalna kwota to 25 zł. Są to: 

  • bonus 25% od drugiego depozytu do 250 zł,  
  • bonus 25% od trzeciego depozytu do 350 zł,  
  • bonus 25% od czwartego depozytu do 400 zł. 

Uwaga! Gracz musi aktywować bonus samodzielnie podczas dokonywania wpłaty. 

Żeby dokonać obrotu każdym bonusem, należy obstawić za kwotę równą 1-krotności sumy depozytu i bonusu zakładów zawierających minimum 3 zdarzenia o kursie łącznym minimum 3.50. 

Gracz ma 14 dni od chwili aktywowania oferty na realizację obrotu środkami.

Dowiedz się więcej o PZBuk i odbierz bonusy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *