Puszcza Niepołomice – ŁKS. Typy bukmacherskie, kursy (03.03.2023)

W najciekawszym meczu 22. kolejki rozgrywek Fortuna 1 Ligi Puszcza Niepołomice podejmować będzie ŁKS Łódź. Obie drużyny znajdują się na czele stawki zaplecza ekstraklasy, ale do tej rywalizacji przystąpią w zupełnie innych nastrojach. Który z zespołów zwycięży i dopisze do swojego dorobku niezwykle cenne trzy punkty?

 

Puszcza Niepołomice – ŁKS. Typy

Typy eksperta: Bodek

Typ 1X2: Puszcza Niepołomice wygra (kurs ETOTO: 3.20)

Zakład: Wynik meczu do 30. minuty Typ: remis (kurs Superbet: 1.72)

Zakład: Obie drużyny strzelą Typ: Tak (kurs Fortuny: 1.64)

Zakład: Liczba goli powyżej 1.5  Typ: Tak (kurs Fuksiarza: 1.30)

Puszcza Niepołomice nie najlepiej rozpoczęli rozgrywki ligowe w tym roku. Podopieczni Tomasza Tułacza w trzech spotkaniach zdobyli zaledwie punkt, stało się to dopiero w ostatniej kolejce. Na niekorzyść zespołu spod Krakowa przemawia również fakt, że nie byli w stanie zdobyć wielu bramek. Ta sztuka udała im się także tylko raz i także w ostatniej kolejce. 

ŁKS Łódź z kolei podzielił się punktami z GKS-em Tychy na inaugurację walki o ekstraklasę, ale potem pokonał najgorszą w lidze Skrę Częstochowa i nie dał żadnych szans Chrobremu Głogów, którego rozbił aż 5:2. 

Choć typy na Puszcza Niepołomice – ŁKS Łódź wskazują, że to raczej goście powinni zwyciężyć, to ja sądzę, że niekorzystna passa zostanie przełamana przez gospodarzy i uda im się sięgnąć po komplet punktów. Choć ostatnio ŁKS urządził sobie prawdziwy festiwal strzelecki, to myślę, że pierwsza bramka padnie dopiero w trzecim kwadransie pierwszej połowy. Wierzę także, że będziemy świadkami kilku bramek i to z obu stron, dzięki czemu widowisko nabierze dodatkowych emocji.

 

Puszcza Niepołomice – ŁKS. Kursy bukmacherskie

Fortuna: Puszcza Niepołomice – 2.80, remis – 3.30, ŁKS Łódź – 2.55

Superbet: Puszcza Niepołomice – 2.75, remis – 3.40, ŁKS Łódź – 2.60

ETOTO: Puszcza Niepołomice – 3.20, remis – 4.00, ŁKS Łódź – 2.00

Fuksiarz: Puszcza Niepołomice – 2.65, remis – 3.25, ŁKS Łódź – 2.50

<< Wszystkie typy ekspertów >>

<< Ranking legalnych bukmacherów w Polsce >>

 

 

Puszcza Niepołomice – ŁKS. Kiedy? Gdzie oglądać?

Spotkanie Puszcza Niepołomice – ŁKS Łódź zostanie rozegrane 3 marca o godzinie 20:30. Transmisję przeprowadzi telewizja Polsat Sport Extra.

Przypominamy, że bezpłatne transmisje wielu wydarzeń sportowych (m.in. Ekstraklasa, La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Wimbledon, Roland Garros, US Open, Australian Open i wiele więcej) można też oglądać na stronach legalnych firm bukmacherskich. Transmisje są bardzo wysokiej jakości, a dostęp do nich jest bezpłatny i całkowicie legalny. Jest to ciekawa alternatywa dla płatnych kanałów telewizyjnych. Informacje o tym jakie wydarzenia transmitują poszczególni bukmacherzy znajdziesz tutaj: TRANSMISJE SPORTOWE NA STRONACH BUKMACHERÓW.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *