Dziś jest: 22 maja 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Przetestuj Player Bets w LVBet – zwrot 30 zł w gotówce

Player Bets w LVBet to innowacja na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Opcja daje niesamowity wachlarz możliwości i kombinacji obstawienia różnorodnych zakładów na 1 kuponie. Teraz możesz przetestować Player Bets, korzystając z promocji, w ramach której nietrafiony zakład oznacza zwrot stawki w kwocie 30 zł i to w gotówce. 

Promocja LVBet dostępna jest od 22 czerwca od godz. 10:00 do 27 czerwca 2021 r. do godz. 23:59. Żeby wziąć w niej udział, należy postawić zakład za stawkę co najmniej 30 zł na ofertę zakładów Player Bets. Jeśli kupon będzie przegrany, bukmacher LVBET zwróci 30 zł następnego dnia do godz. 17.00 na konto depozytowe gracza (czyli zwrot nie musi zostać obrócony przed wypłatą). Zwrot zostanie wypłacony tylko wtedy, gdy postawiony kupon zostanie rozliczony do godz. 23:59 tego samego dnia, w którym został zagrany. Na 1 gracza przypada 1 bonus w ramach tej akcji promocyjnej. 

Zakłady Player Bets to nowość na polskim rynku – można je stawiać przede wszystkim na zawodników piłkarskich, koszykarskich (NBA) itp. Opcja stanowi narzędzie do konstruowania zakładów specjalnych i znajdziemy tu bogatą ofertę zakładów specjalnych na pojedynczego zawodnika czy drużynę. Możliwości jest ogrom: można np. typować zakłady H2H z 1 meczu czy łączyć zawodników z różnych spotkań. 

Warto wiedzieć, że zakłady Player Bets ma w swojej ofercie nie tylko LVBet, ale także bukmacher Noblebet. 

Sprawdź ofertę LVBet  Sprawdź ofertę Noblebet  

Komentarze