Dziś jest: 27 maja 2022

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Promocja SuperBet na Boxing Day – 50 tys. zł i 10 koszulek LFC

Superbet świętuje z fanami piłki nożnej po angielsku. Bukmacher ma do rozdania 50 tys. zł w gotówce i 10 podpisanych koszulek Liverpoolu. Zadanie dla graczy: poprawnie wytypować mecze Premier League w Boxing Day. 

Promocja Superbet trwa od 21 do 27 grudnia. Wystarczy w tym czasie postawić zakład akumulowany na mecze angielskiej Premier League , które rozgrywane będą podczas 15tej kolejki (Boxing Day). Stawka zakładu musi wynieść co najmniej 10 zł, nie obowiązuje minimalny kurs zakładów. Warto jednak zwrócić uwagę, że nagrody w wysokości 5 tys. zł + podatek (kwota podatku zostanie przelana na rachunek gracza) trafią do 10 typerów, którzy postawili trafione zakłady bukmacherskie o najwyższym kursie ogólnym kuponu. Właściciele kolejnych 10 kuponów w rankingu trafionych zakładów o najwyższym AKO otrzymają koszulki FC Liverpoolu z autografem Jerzego Dudka.

Boxing Day to święto, które przypada w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia (26 grudnia). Dla kibiców piłki nożnej jest to jeden z najważniejszych dni w roku – tradycja ta sięga 1860 r., kiedy to odbył się pierwszy historyczny mecz futbolu. Wzięły w nim udział 2 drużyny z Sheffield: Hallam FC oraz Sheffield FC i tak zaczęła się historia tego najbardziej popularnego na świecie sportu. 

Przejdź na stronę Superbet

Komentarze