Promocja STS na ME U21 – do podziału 21 000 zł

Już na dniach zaczynają się Mistrzostwa Europy U21, gdzie najlepsze europejskie reprezentacje w piłce nożnej do lat 21 będą walczyć nie tylko o miano Mistrza Europy U21, ale przede wszystkim o kwalifikację na igrzyska olimpijskie w 2020 r. w Tokio. Co z tej okazji przygotował dla graczy bukmacher STS? Poznajmy promocję „Emocje U21 rządzą”, gdzie do podziału między typerów przeznaczono 21 000 zł.

Jak wziąć udział w akcji promocyjnej? Każdy zarejestrowany w serwisie STS gracz może postawić kupon SOLO za stawkę minimum 10 zł (kwota musi pochodzić z konta depozytowego). Na kuponie musi być wytypowany dokładny wynik pojedynczego meczu fazy grupowej ME U21. W przypadku, gdy kupon będzie trafiony, to szczęśliwiec nie tylko otrzyma swoją wygraną, ale też weźmie udział w podziale promocyjnej puli. Trudno tym samym przewidzieć, jaka będzie wysokość ostatecznej nagrody dla pojedynczego gracza. Zależy to od liczby osób, które wezmą udział w promocji, a przede wszystkim od liczby trafionych kuponów. Pula 21 000 zł zostanie bowiem podzielona równo między wszystkie wygrane kupony. Tak więc im więcej trafionych kuponów, tym pojedynczy bonus będzie niższy, jeśli jednak dobrze wytypowanych kuponów będzie mało, bonus ten może okazać się naprawdę wysoki.

Akcja promocyjna trwa od 11.06.2019 od godz. 11:00 do 24.06.2019 r. do godz. 21:00. Nagrody zostaną przyznane na konto bonusowe graczy albo na Kartę Klubu STS. Aby móc wypłacić wygraną kwotę należy dokonać obrotu trzykrotności kwoty bonusu. Istnieje też ograniczenie dotyczące liczby postawionych w ramach promocji kuponów, limit wynosi 15 kuponów na 1 gracza. Z akcji wykluczone są również zakłady „Hit Dnia” i „Superoferta”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *