Dziś jest: 2 marca 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Polska vs Węgry – 30 zł bez ryzyka na mecz u bukmachera Fuksiarz

W ostatnim spotkaniu grupowym eliminacji do MŚ 2022 Polska zmierzy się z Węgrami. Pierwsze starcie obu zespołów zakończyło się wysokim remisem 3:3. Polak, Węgier, dwa bratanki? Nie tym razem! Biało-Czerwoni walczą o pełną pulę punktów. W razie potknięcia naszych reprezentantów Fuksiarz ma dla Was nagrodę pocieszenia – 30 zł na zakłady w Fuksiarz!

Mecz Polaków rozpocznie się o 20:45 w poniedziałek 15.11.2021.

Promocja Fuksiarz na mecz Polska vs Węgry

Polska jest faworytem zbliżającego się meczu z Węgrami. Magiczni Madziarzy potrafią jednak zaskoczyć najbardziej wymagającego rywala i mogą zaskoczyć naszych reprezentantów, urywając im punkty. W przypadku braku zwycięstwa Polski, gracze Fuksiarz otrzymają 30 zł w bonusie do wykorzystania na zakłady. Jak otrzymać dodatkowe środki od bukmachera i zagrać kupon bez ryzyka?

  • Zagraj kupon przedmeczowy za minimalną stawkę 55 zł.
  • Zakład musi zawierać zdarzenie na zwycięstwo Polaków z Węgrami.
  • Minimalny kurs ogólny kuponu powinien wynosić 3.50.
  • Promocja trwa od 13.11.2021 roku od godziny 00:00 do dnia 15.11.2021 roku do godziny 20:45.

Przyznanie bonusu jest uzależnione od wyniku Biało-Czerwonych. W przypadku remisu lub przegranej Polski gracz otrzyma bonus nawet w momencie, kiedy inne zdarzenia na kuponie okażą się również nietrafione!

Sprawdź ofertę bukmachera Fuksiarz

Kursy na spotkanie Polska vs Węgry

Kursy bukmacherskie wskazują Polaków jako zdecydowanych faworytów spotkania. Ich wygrana w Fuksiarz to kurs 1.55. Dla porównania za triumf Węgrów Fuksiarz oferuje mnożnik w wysokości 6.20. Postawienie remisu da z kolei kurs, wynoszący 3.90.

Na mecz Polska vs Węgry i każde inne spotkanie eliminacji do MŚ 2022 Fuksiarz proponuje blisko 200 różnych zakładów.

Polska vs Węgry – typy na mecz

Reprezentacja Polski pod wodzą Paulo Sousy wygląda coraz solidniej. Naszym głównym motorem napędowym jest oczywiście jeden z najlepszych piłkarzy na świecie — Robert
Lewandowski. Napastnik ściąga uwagę wielu przeciwników, będąc podwajanym, a nawet potrajanym, kiedy posiada piłkę. Dużo życia na jedno z naszych wahadeł może wnieść Matty Cash, który dołączył do naszej reprezentacji niecały miesiąc temu. Na papierze skład polski wygląda znacznie lepiej. Po ostatnich spotkaniach możemy też wywnioskować, że podopieczni Sousy złapali rytm i występy Polaków stają się równiejsze. Węgry z kolei są ogromną niewiadomą. W jednym meczu potrafią być zdominowani przez Albanię, a w drugim urwać punkty Anglikom. Patrząc na formę, skład i jakość gry, logicznym typem na mecz będzie wygrana Polaków. W przypadku niespodzianki gracze Fuksiarz skorzystają z zakładu bez ryzyka i odbiorą gwarantowane 30 zł.

Sprawdź ofertę bukmachera Fuksiarz

Komentarze