Dziś jest: 3 marca 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Polska – Słowacja: bezpieczne 100 zł live i bonus od depozytu 100 zł w STS 

Na pierwszy mecz Polaków na Euro 2020 bukmacher STS przygotował aż 2 specjalne promocje: bezpieczny zakład na ofertę na żywo do 100 zł oraz bonus od depozytu do 100 zł w przypadku typowania zakładów z oferty przedmeczowej. Obie promocje dostępne są tylko dziś (14 czerwca 2021 r.). 

Bezpieczne 100 zł live w STS 

Żeby wziąć udział w 1. akcji promocyjnej, należy zapisać się do niej, klikając przycisk “WEŹ UDZIAŁ” na stronie promocji. Następnie trzeba wytypować kupon SOLO lub AKO na dzisiejsze spotkanie Polska – Słowacja z oferty live (minimum 1 zdarzenie dotyczące tego meczu). Jeśli kupon będzie nietrafiony, bukmacher STS przyzna Ci bonus na 50% wartości stawki, maksymalnie 100 zł bonusu. 

Bonus od depozytu 100 zł w STS 

Aby wziąć udział w 2. akcji promocyjnej STS, należy zapisać się do niej, klikając przycisk “WEŹ UDZIAŁ” na stronie bukmachera. Następnie należy dokonać depozytu w wysokości co najmniej 50 zł i obstawić kupon SOLO lub AKO na mecz Polska – Słowacja z oferty prze-match (minimum 1 zdarzenie dotyczące tego meczu). Łączny kurs kuponu musi wynieść 1.85, a stawka minimum 50 zł. Po spełnieniu tych warunków bukmacher STS przyzna Ci bonus na 50% wartości pierwszej wpłaty po dołączeniu akcji o wartości do 100 zł. 

Sprawdź ofertę STS

Komentarze