Dziś jest: 12 czerwca 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Polska – Islandia. Ostatni test przed EURO 2020

Trener piłkarskiej reprezentacji Polski Paulo Sousa podczas meczu towarzyskiego z Rosją, 1 czerwca 2021
PAP/Maciej Kulczyński

Do startu EURO 2020 pozostały już nie tygodnie, a dni. Za naszymi reprezentantami zremisowany mecz z Rosją, po którym jednak narosło więcej pytań, niż pojawiło się odpowiedzi. Spotkanie z Islandią powinno w dużym stopniu na te pytania odpowiedzieć, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, iż będzie to jeden z nielicznych za kadencji trenera Sousy mecz, w którym wystąpimy w składzie zbliżonym do optymalnego. Bukmacherzy nie przepowiadają nam w nim zbyt dużych problemów, wszak wydaje się, że Islandczycy najlepszy okres mają już za sobą i mogą mieć problem, żeby w najbliższym czasie zbliżyć się do formy z EURO 2016.

Problemy zdrowotne

Największym w tym momencie problemem kadry wydają się być kłopoty zdrowotne w linii ataku. Tuż przed EURO wypadł Krzysztof Piątek, a w trakcie przygotowań kontuzję odniósł Arkadiusz Milik, który po raz kolejny zmaga się z problemami z kolanem. Spotkanie z Islandią ma dać odpowiedź, czy napastnik grający na co dzień w Marsylii, będzie w stanie wystąpić na mistrzostwach. Jeśli i jemu zdrowie odmówi posłuszeństwa, bardzo możliwa będzie zmiana koncepcji i gra jednym napastnikiem w postaci Roberta Lewandowskiego. Alternatywą może być również Jakub Świerczok, który w przeciwieństwie do Kownackiego i Świderskiego, mecz z Rosją może zaliczyć do udanych. Ponownie nie do końca zdrowy jest Maciej Rybus, co rodzi kolejne pytania o obsadę lewej strony defensywy. Tutaj ewentualnym zastępcą może być Puchacz. Mniej prawdopodobną opcją, niemniej wciąż realną, jest wystawienie na tej pozycji Jakuba Modera, który, choć jest nominalnym środkowym pomocnikiem, to w Brighton występuje często właśnie na lewym wahadle.

Wielka niewiadoma

Zmiana selekcjonera tuż przed mistrzostwami spowodował, że właściwie nie wiemy czego można się spodziewać po kadrze Sousy. Kursy bukmacherskie wskazywałyby na to, że wyjdziemy z grupy. Nasze szanse oceniane są zdecydowanie wyżej niż szanse Słowacji i nieco wyżej niż przewidywania dotyczące Szwedów. Wszystko co powyżej będzie już raczej rozpatrywane w kategoriach niespodzianki.

Polska zwycięży na EURO 2020 – kursy bukmachera STS:
TAK – 80.00,

Polska odpadnie w 1/8 finału – kursy bukmachera STS:
TAK – 2.25,

Robert Lewandowski zostanie królem strzelców – kursy bukmachera STS:
TAK – 20.00,

Humory dopisują

Trzeba oddać trenerowi, że choć wyniki nie napawają szczególnym optymizmem, to zbudował wokół kadry pozytywny klimat. Zawodnicy powtarzają, że doskonale czują się na zgrupowaniu i jeśli w czymś mamy szukać pozytywów, to właśnie w atmosferze. Po Adamie Nawałce, który rządził twardą ręką i Jerzym Brzęczku, który miał problem w relacjach z zawodnikami, przyszedł trener Sousa, który nieco oczyścił powietrze. Oczywiście finalnie klimat wokół drużyny zbudują wyniki i jeśli ich zabraknie, to nie wystarczą mądre zdania i uśmiechy na konferencjach.

Kursy bukmacherskie na mecz Polska – Islandia

STS: Polska – 1.57, remis – 4.00, Islandia – 6.15
Betfan: Polska – 1.48, remis – 4.40, Islandia – 6.60
Fortuna: Polska – 1.57, remis – 4.00, Islandia – 6.20
Etoto: Polska – 1.48, remis – 4.50, Islandia – 6.80
NobleBet: Polska – 1.42, remis – 4.55, Islandia – 7.25
eWinner: Polska – 1.51, remis – 4.27, Islandia – 6.53
Superbet: Polska – 1.60, remis – 4.00, Islandia – 5.30
PZBuk: Polska – 1.40, remis – 4.75, Islandia – 7.00
Totalbet: Polska – 1.52, remis – 4.50, Islandia – 9.60
Betclic: Polska – 1.46, remis – 4.50, Islandia – 7.00
LVBet: Polska – 1.45, remis – 4.40, Islandia – 6.75

Polska – Islandia. Kiedy mecz? Gdzie oglądać?

Mecz we wtorek, 8 czerwca. Początek o godzinie 18:00. Transmisja na kanale TVP Sport.

Przypominamy, że bezpłatne transmisje wielu wydarzeń sportowych (m.in. Ekstraklasa, La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Wimbledon, Roland Garros, US Open, Australian Open i wiele więcej) można też oglądać na stronach legalnych firm bukmacherskich. Transmisje są bardzo wysokiej jakości, a dostęp do nich jest bezpłatny i całkowicie legalny. Jest to ciekawa alternatywa dla płatnych kanałów telewizyjnych. Informacje o tym jakie wydarzenia transmitują poszczególni bukmacherzy znajdziesz tutaj: TRANSMISJE SPORTOWE NA STRONACH BUKMACHERÓW.

Komentarze