Dziś jest: 20 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Polska – Anglia: BetFan rozliczy remis jako wygraną Polaków

Już jutro 31 marca wyczekiwany mecz Anglia – Polska! Bukmacher BetFan udostępnił na to spotkanie ciekawą promocję – gracze, którzy obstawią wygraną Biało-Czerwonych w ramach tej akcji, w przypadku remisu i tak otrzymają wygraną. To właśnie prawdziwy zwycięski remis na Wembley. 

Żeby wziąć udział w promocji, trzeba obstawić wygraną Polski z Anglią za dokładną stawkę 49 zł. Uwaga! Zakłady trzeba obstawić ze strony promocji, a nie z głównej oferty bukmachera BetFan na ten mecz. W promocji udział biorą zakłady pojedyncze i akumulowane. Jeśli spotkanie zakończy się wynikiem remisowym, BetFan rozliczy to zdarzenie jako wygrane. Jeśli więc tylko ten typ okaże się nietrafiony na kuponie, cały kupon będzie rozliczony jako poprawny.

Akcja promocyjna BetFan trwa od 29 marca od godz. 17:00 do 31 marca 2021 r. godz. 20:45. Na 1 gracza przypada 1 bonus. Do udziału w akcji kwalifikuje się pierwszy zagrany oraz rozliczony zakład, który spełnia warunki promocji. W akcji promocyjnej nie mogą brać udziału zakłady wniesione za środki bonusowe ani zakłady systemowe.

Sprawdź ofertę BetFan

Komentarze