Podwójne wygrane z zakładów na Ekstraklasę w forBET

Najlepsza liga piłkarska w Polsce wraca do gry, a u bukmachera forBET znajdziemy w związku z tym możliwość pomnożenia zysku z zakładów postawianych na mecze Ekstraklasy. Promocja MaxiZysk” umożliwia 2-krotne zwiększenie wygranej! 

Chcesz wziąć udział w akcji? Wpłać depozyt o minimalnej wartości 20 zł na konto gracza w forBET i wybierz z listy sald na MaxiZysk. Następnie obstaw 1 kupon, na którym znajdują się zdarzenia wyłącznie z oferty na Ekstraklasę (pre-match lub live). Na kuponie muszą się znaleźć minimum 3 zdarzenia – kurs każdego z nich musi wynieść co najmniej 1,40. Stawka kuponu musi być taka sama jak kwota wpłaconego depozytu. 

Mnożnik MaxiZysk zostaje przyznany tym graczom, którzy wpłacą depozyt w okresie od 29 stycznia (od godz. 14.00) do 30 stycznia 2021 r. (do godz. 23.59). Mnożnik jest dostępny dla kwoty o maksymalnej wartości 200 zł (jeśli wpłata będzie wyższa, mnożnik i tak zostanie przyznany w wysokości obowiązującej dla depozytu 200 zł). MaxiZysk jest aktywny przez 24 godz. od momentu jego przyznania. 

Po obstawieniu trafionego kuponu zysk z niego zostanie zwiększony 2-krotnie.  Maksymalna wygrana to 2279 zł. 

Sprawdź ofertę forBET

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *