Dziś jest: 30 maja 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Player BETS – innowacyjna opcja zakładów od BetFan

Betfan Player Bets

Bukmacher BetFan lubi innowacje i po raz kolejny jest pierwszym w Polsce legalnym bukmacherem, który ma dla graczy nową, interesującą opcję. Tym razem BetFan udostępnił ofertę Player BETS, czyli możliwość stawiania zakładów na indywidualne występy piłkarzy w trakcie meczów futbolowych. Dzięki temu w BetFan możesz obstawiać np. ile goli strzeli dany zawodnik, ile zaliczy asyst czy też podań. Jak obiecuje bukmacher, oferta Player BETS będzie dostępna dla wszystkich meczów piłki nożnej znajdujących się w jego ofercie. W niedalekiej przyszłości zakłady tego typu mają być przyjmowane również na zawodników występujących w meczach NBA.

Oczywiście zakłady bukmacherskie np. na strzelca gola znane są graczom od dawna, jednak unikatowość Player BETS polega na rozszerzeniu oferty w tym zakresie. Jak wyjaśnia Grzegorz Kiczko, dyrektor operacyjny w BETFAN, to właśnie liczba dostępnych opcji do obstawienia, a także liczba zdarzeń są właśnie tą cechą, która wyróżnia nową propozycję BetFan. Na jeden mecz bukmacher przygotowuje nawet 300 zakładów, a do wyboru typerów są m.in. Premier League, La Liga, Serie A, Bundesliga czy Liga Mistrzów UEFA. Na chwilę obecną gracze mogą typować zakłady, wskazując, że dany zawodnik osiągnie wynik poniżej lub powyżej określonej wartości albo też co najmniej tyle, ile określi bukmacher. Zdaniem Jakuba Świsłowskiego, dyrektora marketingu w BetFan, możliwość wnoszenia zakładów typujących wyniki poszczególnych zawodników to duże urozmaicenie dla kibiców śledzących przebieg meczu oraz szansa dla graczy na przetestowanie swojej wiedzy na temat aktualnej formy piłkarzy.

Warto zaznaczyć, że legalny bukmacher BetFan sięga po rozwiązania innowacyjne na skalę Polski dość często. Jego przebogata oferta zakładów na wydarzenia pozasportowe (np. rozrywka, polityka, a nawet pogoda) nie ma w naszym kraju równych, nowością są też niedostępne nigdzie indziej Playtech Virtual Sports – zakłady na ultrarealistyczne symulacje sportowych gier wirtualnych w 3D.

Otwórz konto gracza w BetFan

 

Komentarze