Dziś jest: 9 sierpnia 2022

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Piłkarski Jackpot w Betclic – już 50.000 zł w puli 

Kolejna edycja Piłkarskiego Jackpota w Betclic osiągnęła już 50.000 zł w puli wygranych. Żeby wziąć udział w zabawie i mieć szanse na wygraną wystarczy obstawić mecze 29. kolejki Ekstraklasy. Dodatkowy bonus o wartości 10 zł można uzyskać za rywalizację z Footrollem. 

Gracze, którzy chcą wziąć udział w promocji, muszą najpierw kliknąć przycisk DOŁĄCZ” na stronie akcji. Następnie należy obstawić wyniki 8 spotkań Ekstraklasy z listy poniżej: 

Górnik – Jagiellonia
Zagłębie – Pogoń
Podbeskidzie – Wisła Płock
Lechia – Cracovia
Wisła Kraków – Lech
Warta – Śląsk
Stal – Legia
Raków – Piast 

Należy wytypować zakłady przedmeczowe na zwycięzcę albo remis (w promocji nie biorą udziału zakłady podwójnej szansy). Stawka kuponu musi wynieść co najmniej 10 zł, nie obowiązuje minimalna wartość kursu kuponu. W promocji pod uwagę branych jest 5 pierwszych kuponów, które spełniają jej warunki. 

Szczęśliwi typerzy, którzy prawidłowo wytypują wyniki dokładnie 8 wskazanych meczów, podzielą się pulą 50.000 zł. Jeśli tylko 1 gracz trafnie obstawi wszystkie 8 spotkań, cała pula wygranych trafi na jego konto. 

Promocja Betclic trwa od 5 do 7 maja 2021 r. Bonusy zostaną wypłacone do 11 maja 2021 r. do godz. 17:00. 

Dodatkowo gracze, którzy będą typować skuteczniej niż Maciek z kanału Footroll, otrzymają od Betclic bonus 10 zł. Typy Maćka znajdziecie na stronie promocji.  

Przejdź na stronę Betclic

Komentarze