Dziś jest: 21 września 2023

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Pierwszy gol wygrywa w BetFan – pieniądze na konto główne

BetFan udostępnił nową promocję, która dotyczy meczów Piast Gliwice – Legia Warszawa oraz Napoli – Lazio. Każdy gracz, który wytypuje zwycięzcę jednego z tych spotkań, a jego drużyna strzeli gola jako pierwsza, otrzyma wygraną bez względu na finalny wynik całego meczu. 

Jeśli chcesz wziąć udział w akcji promocyjnej, postaw zakład pojedynczy za stawkę dokładnie 89 zł z oferty pre-match na zwycięzcę meczu Piast Gliwice – Legia Warszawa lub meczu NapoliLazio. Do udziału w promocji kwalifikują się tylko selekcje 1 albo 2 bez zakładów typu „podwójna szansa”. W przypadku, gdy wytypowana przez Ciebie drużyna będzie zdobywcą pierwszej bramki w meczu, to zakład zostanie rozliczony przez bukmachera BetFan jako trafiony – niezależnie od faktycznego rezultatu. W takiej sytuacji wygrana z kuponu zostanie przekazana w ciągu 48 godzin roboczych i to na Twoje konto główne w BetFan. 

Każdy gracz może postawić 2 kupony w ramach tej akcji promocyjnej – po jednym na dany mecz. Jeśli gracz postawi więcej jak 1 kupon na dane spotkanie, do udziału w promocji zakwalifikowany zostanie tylko pierwszy obstawiony i rozliczony kupon. 

Promocja BetFan trwa od 21 kwietnia od godz. 10:00 do 22 kwietnia 2021 r. do godz. 20:45. 

Sprawdź ofertę BetFan

Komentarze