Dziś jest: 13 czerwca 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Pewniak w Fortunie na Premier League – gwarantowane 30 PLN

Fortuna Zakłady Bukmacherskie przygotowała promocję dotyczącą Premier League. Gracze, którzy postawią zakłady bukmacherskie na te rozgrywki, otrzymają od bukmachera gwarantowany bonus o wartości 30 zł. 

Akcja promocyjna „Pewniak na Premier League” trwa w dniach 26 – 29 grudnia 2020 r. Każdy typer, który w dowolne 3 dni podczas trwania akcji obstawi 1 kupon dziennie, na którym znajdzie się co najmniej 1 zdarzenie dotyczące Premier League z oferty przedmeczowej, może otrzymać bonus. Warunkiem jest, by stawka każdego kuponu wynosiła minimum 30 zł brutto, a jego kurs całkowity wynosił nie mniej niż 2,0. W zamian za spełnienie tych warunków bukmacher Fortuna przyzna graczowi bonus o wartości 30 zł w postaci punktów FKP. Uwaga! Bardzo ważne jest, by każdy z 3 kuponów został zawarty innego dnia. Jeśli typer wniesie 3 kupony, ale wszystkie w ciągu 1 dnia lub w rozbiciu na 2 dni, bonus nie zostanie przyznany. 

Z promocji można skorzystać, stawiając zakłady bukmacherskie przez stronę internetową, aplikację mobilną lub w punktach stacjonarnych. Bonus przyznawany w ramach „Pewniaka na Premier League” zostanie wypłacony graczom 30.12.2020 r. (środa) do godz. 23.59. 

  Przejdź na stronę bukmachera Fortuna

Komentarze